Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nevěrný Bradley Cooper: Irina Shayk poprvé promluvila o bolestivém rozchodu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
smutek
Je tomu už téměř rok, co Bradley Cooper (45) a Irina Shayk (34) po čtyřech letech vztahu oznámili rozchod. Krásná modelka si své soukromí střeží jako oko v hlavě, pro světoznámý magazín Vogue však udělala výjimku a poprvé promluvila o odloučení od otce své dvouleté dcerky a o tom, jak zvládá život svobodné matky.

Irina Shayk a Bradley Cooper platili za jeden z nejkrásnějších a nejidyličtějších hollywoodských párů. Zvěsti o tom, že jejich vztah zasáhla krize, začaly kolovat v momentě, kdy světlo světa spatřil snímek Zrodila se hvězda, v němž Cooper hrál společně s Lady Gaga (33).

Ačkoliv se spekulace, že Lady Gaga a Bradley Cooper udržují milenecký poměr, nepotvrdily, k jeho rozchodu s Irinou Shayk stejně došlo. Krásná modelka se k rozpadu vztahu dlouho nechtěla vyjádřit, trvalo to téměř rok, než se rozhodla promluvit.

Irina má o všeobecném fungování vztahů jasno. „Myslím, že v každém dobrém vztahu člověk ukáže své nejlepší i nejhorší stránky. Dva skvělí lidé nemusí nutně tvořit skvělý pár,“ řekla modelka pro Vogue.

Vzpomíná s láskou

Ačkoliv rozchod byl pro krásku velmi bolestivý, na vztah s Cooperem vzpomíná v dobrém. „Mám veliké štěstí, že jsem prožila to, co jsme spolu měli. Život bez Bradleyho je pro mě stále neznámá půda,“ přiznala Irina.

Na život svobodné matky si Shayk ještě nezvykla. „Je těžké najít rovnováhu mezi rolí svobodné matky a pracující ženy. Občas se vzbudím s pocitem, že nevím, co mám dělat, a asi se zhroutím,“ dodala.

Související články

Další články