Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nevěrníka Kolečka vzala velkorysá Aneta na milost: Pořádně to oslavil v centru Prahy

Petr Kolečko si umí užívat.
Zdroj: eXtra.cz/Barbora Hesová
+ Dalších 6 fotografií
Party

Poté, co Aneta Vignerová (35) a Petr Kolečko (38) veřejně oznámili, že se k sobě nejspíš vrací, tak největší radost z toho měl právě sám Kolečko. Ten se opět vydal do víru velkoměsta a pořádně to oslavil. Jako doprovod měl v pražském centru svého kamaráda. Na místě shodou náhod byla i redakce eXtra.cz.

Ve čtvrtek v pořadu ShowTime na Primě běžel rozhovor s Anetou Vignerovou. Ta prozradila, že by svému bývalému příteli Petrovi ráda odpustila a že se uvidí časem, jestli se dají zase dohromady nebo ne. Podle všeho to ale vypadá nadějně. K možnému návratu se vyjádřil i sám Petr Kolečko.

"Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme. Vzhledem k citlivé povaze celé věci je toto mé jediné vyjádření," napsal Kolečko Primě.

Kolečko umí slavit

Co ale následovalo potom? Redakce eXtra.cz scenáristu nachytala, jak si užívá v centru Prahy se svým kamarádem. Společně něco zřejmě popili a dokonce došlo i na tanečky. Zdá se, že Petr Kolečko má z Anetina rozhodnutí opravdu velkou radost. Není asi zapotřebí zmiňovat, že party v centru o půlnoci nekončila.

Slova o jejich návratu způsobila akce redakce eXtra.cz, která dvojici spolu načapala jako první. V době, kdy si každý myslel, že Petr je celý hotový z milenky Denisy Nesvačilové, kvůli které Anetu, s níž má malého syna Jiříčka, opustil, tak opak je zřejmě pravdou. Pár si spolu totiž vyrazil do centra Prahy a pořádně společně zapařili.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy