Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nevěrník otcem roku: A.N.D.U.L.A zve­řejnila dojemné fotky otce a syna

+ Dalších 9 fotografií
rozkošné foto
A.N.D.U.L.A (28) před dvěma týdny porodila nádherného syna Patrika. Že to nebude jednoduché, věděla už dlouho dopředu. Po drsném rozchodu s Františkem Doležalem prožívala nelehké chvíle. Největší starost byla, jestli otec Patrika dodrží slib a bude se podílet na výchově syna. Podle snímků, který Andula zveřejnila, se tak stalo. František vypadá vedle syna hrozně šťastně.

„Jako chlap je pro mě mrtvej, jako otec uvidíme. Úplně nezdrhnul. Chtěl malýho vychovávat se mnou. A asi s těma ženama. Zřejmě z golfu přes chůvičku. Jen ty geny, kurva. Já nechci, aby tohle zdědil po něm. Ať je, prosím, hezkej jako tatínek, ale hlavně ne ‚chytrej‘,“ svěřila se A.N.D.U.L.A před nějakou dobou na sociálních sítích.

Z jejích slov je tedy evidentní, že neměla vůbec ponětí o tom, zda její bývalý partner František Doležal dodrží svůj slib a o malého Patrika se postará. Minulý víkend se ale přesvědčila, že František možná nestojí jako chlap za nic, ale jako otec bude skvělý.

Na sociálních sítích sdílela hned řadu rozkošných fotek otce se synem. Tak snad se mladé mamince začne konečně dařit a vše půjde tak, jak má. Malý Patrik, který se narodil před dvěma týdny, je vzhledem celý tatínek.

Mohlo by vás zajímat

Další články