Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nevěrná Veronica Biasiol: Mluví se o vztahu s Adamem z Love Islandu, ten se kroutí jak žížala

Veronica Biasiol měla údajně podvést Báru Mlejnkovou s Adamem Sedrem.
Zdroj: Profimedia/Herminapress/se souhlasem TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
Nevěra

V českém showbyznysovém rybníčku se spekuluje o nevěře modelky a finalistky Miss Czech Republic Veronicy Biasiol (26). Po sociálních sítích koluje informace, že měla svoji partnerku, pokerovou hráčku Báru Mlejnkovou (33), údajně podvést s Adamem Sedrem (30), který se proslavil v poslední řadě reality show Love Island 2023. Co nám k tomu Adam řekl?

Před několika dny influencerka Veronica Biasiol a pokerová hráčka Bára Mlejnková oznámily, že se definitivně rozešly. Bývalá účastnice Survivoru obratem smazala všechny společné snímky na Instagramu a zanechala pouze jedno video. „27. 3. 24 Všechno smazat nejde,“ napsala a přidala zlomené srdce.

Veronica se k rozchodu vyjádřila až po chvilkové odmlce. „Ano, rozešly jsme se. Naše osobnosti jsou zjevně neslučitelné, a to mě vede k nutnosti jít dál vlastním směrem. Poslední tři roky byly jedny z nejintenzivnějších v mém životě, ale cítím, že jsme si předaly, co jsme měly. I přes neustálé snahy o zlepšení jsem po posledních událostech rezignovala a vztah nadobro ukončila,“ uvedla Biasiol a poprosila fanoušky, aby o důvodech rozpadu jejich vztahu nespekulovali.


Na sociálních sítích se ovšem začalo obratem propírat, že Veronica má mít poměr s bývalým účastníkem reality show Love Island Adamem Sedrem. Navíc už v minulosti Veronica svoji partnerku podváděla po dobu několika měsíců. „Moc jsem vám dvěma fandila, ale vyměnit pár minut s Adamem za vztah s Bárou, která tě měla očividně tak moc ráda, že ti odpustila tvůj přešlap s Alicí. Někteří jsou nepoučitelní,“ vzkázala Veronice fanynka Pavla a mnozí se k ní přidávají.

Rozhovor s Adamem Sedrem:


Reakce Adama Sedra

Slovenský fešák se před časem rozešel s Venis Dao, a tak mu nic nestojí v cestě k novém vztahu. Spekulace o údajném románku s Veronicou Biasiol ale rázně popřel. „Jsou to nesmysly. Já se na někoho jen usměju a už se automaticky něco děje. To samé se dělo i kolem Natálie Kočendové,“ sdělil redakci eXtra.cz Adam, který míří na Mister Czech Republic 2024 a oficiálně si drží status nezadaný.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy