Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nevěrná Biasiol a podváděná Mlejnková otevřeně: Všechno špatné je pro něco dobré, tvrdí

+ Další 4 fotografie

Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková mají za sebou velkou krizi. Jejich vztahem otřásla nevěra, která málem vedla k definitivnímu rozchodu. Partnerky se však rozhodly dát vztahu ještě jednu šanci a nyní začínají zase od začátku. “Nic horšího už nás potkat nemůže. Nyní máme hodně společných vyhlídek a čeká nás jen to hezké,” nechaly se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak zvládly překonat těžké chvíle a jaké jsou jejich plány nyní?

Český internet v posledních několika dnech ovládlo dění kolem známé influencerky Veroniky Biasiol a její přítelkyně Barbory Mlejnkové. Velký rozruch vyvolalo přiznání, které Veronica zveřejnila na svém Instagramu. Slova, která zazněla, šokovala většinu fanoušků.

Přiznala nevěru

„Chci vám říct jednu důležitou věc, má to svůj důvod. Možná jste to už slyšeli. Nevím, jak moc je člověk, co se rozhodl zničit mě a můj vztah, schopen dotáhnout to do konce. Dost to naráží na celý můj život, dost ráda bych za tím vším udělala jednu tlustou čáru,“ řekla na úvod. Hlavní část však přišla poté - Verča se totiž veřejně přiznala k nevěře.

Ačkoli se zdálo, že vztah Veroniky a Barbory je zalitý sluncem, nebylo tomu tak. „Není to nic, co bych chtěla říkat veřejně, je to strašně trapné a beru to jako své osobní selhání. Loni v létě jsem poznala někoho, kdo se mi líbil, s kým mi bylo dobře. Celé to trvalo 10 měsíců, kdy já jsem udržovala paralelní vztah s někým dalším,“ přiznala influencerka ve videu. Nevěra vyústila v měsíční odloučení a málem vedla k definitivnímu rozchodu. Na nejhorší ale nedošlo a partnerky se rozhodly dát vztahu ještě jednu šanci.

Začaly od začátku

Veronica s Bárou se rozhodly začít znovu od začátku, a jak se zdá, daří se jim perfektně. To dokazují nejen na sociálních sítích, které nyní zahlcují společnou láskou i navzdory všem negativním komentářům, ale i na veřejných akcích. Po zveřejnění bolestivého přiznání se partnerky společně objevily například na finále Miss Czech Republic, na Survivor párty v pražském Duplexu nebo na sobotním galavečeru Oktagonu, v rámci kterého nám poskytly rozhovor.

"Jsme rozhodnuté na tom pracovat a myslíme si, že nám to vychází dobře. Všechno špatný je pro něco dobrý," nechaly se slyšet na úvod.

"Nic horšího už nás potkat nemůže. Zažily jsme od hroznýho až po nejhorší, a teď už se těšíme jen na to nejlepší. Nikdy jsme spolu netrávily léto, máme hodně programu a hodně společných vyhlídek. Těšíme se. Věřím, že to vyjde, jinak bych v tom nesetrvávala," řekla Barča.

Vypadá to, že rozhodnutí zkusit to společně ještě jednou rozhodně nelitují. Bok po boku září jako nikdy dříve, a zdá se, že jsou skutečně šťastné. Celý rozhovor, ve kterém se rozpovídaly o vztahu a plánech do budoucna, si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy