Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nevěřili, že je žena, a nechtěli ji pustit do letadla: Anička zuří a má jasný vzkaz

Nevěřili, že je žena, a nechtěli ji pustit do letadla: Anička zuří a má jasný vzkaz
Zdroj: Instagram/Anna Turaeva
+ Další 2 fotografie
problém
Dvaačtyřicetiletá vzpěračka Anna Turaeva zažila nevšední chování u ruské aerolinky Utair. Ochranka ji totiž nechtěla pustit do letadla, protože nevěřila, že se jedná o ženu. Dotazovali se jí proto na nepříjemné otázky. Anna ale takový přístup nenechala jen tak a rozhodla se jednat.

Šestinásobná mistryně světa a desetinásobná mistryně Evropy v silovém trojboji Anna Turaeva letěla v neděli z Petrohradu do Krasnodaru. V okamžiku, kdy se chtěla nechat odbavit, jí zaměstnanci zamezili vstup do letadla. Poté, co jí zkontrolovali cestovní doklady, nechtěli věřit, že je Anna opravdu žena.

„Bylo to ponižující. Před celou frontou mě kárali jako dítě a kladli mi důvěrné otázky. Zajímali se, kdo jsem ve svém životě i v posteli,“ sdělila Anna, která před lety oznámila, že je lesbička. I přesto, že nakonec do letadla mohla, byla zlostí bez sebe. O svůj nepříjemný zážitek se proto podělila s leteckou společností. „Nepracovala jsem celé své mládí a neprolévala krev a pot pro mou zemi, aby se mnou pak bylo takhle zacházeno,“ řekla mistryně světa.

Přišla omluva

Vedení Utair ale nenechalo celou situaci jen tak být a Anně se omluvili. "Omlouváme se za negativní emoce, které jste musela zažít. Takové chování je nepřijatelné. Rozhodně zkontrolujeme zaměstnance letiště, kteří pracovali při vašem letu, a vše vyřešíme," uvedli.

Anna má svůj specifický styl. Holí si hlavu a obléká se do pánského oblečení. "Takhle se vidím a nebudu se měnit. Nehodlám nikomu nic dokazovat. Je to jen můj životní a styl a já se tak cítím pohodlně," ukončila Anna.

Související články

Další články