Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEVĚŘILA SVÉMU SEXY ZADEČKU: Kopřivová jako jediná z modelek zakrývala na přehlídce své pozadí!

Tohle být zakryto rozhodně nemělo.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Tady udělala Veronika chybu. Její krásný zadeček mohl být velkou ozdobou včerejšího galavečera Sacre Coeur Night. Kopřivová se ale rozhodla ho při pohybu na molu zakrývat šátkem a neukázat tak, že je dokonale vytvarovaný.

Měla být hvězdou včerejšího večera, ovšem nebylo tomu tak. Na molu ji zastínily konkurenční modelky. Možná to bylo i tím, že se Veronika Kopřivová (25) bála ukázat vše ze své krásy. Jako jediná z modelek se totiž rozhodla přehlídku absolvovat s pokrývkou zadečku.

„Podobné pokrývky se mezi modelkami nosí v případě, že nevěří svému zadečku. Zakrývá například celulitidu či jakoukoliv nedokonalost,“ hledali jsme vysvětlení ve světě modelek. Nu, je to škoda. Právě ten zadeček je jednou z nejkrásnějších částí Veroničina těla.

Tak snad Veronika do příště potrénuje a už bude svému pozadí věřit. Přeci jen být jedinou ze všech modelek, která se bojí ukázat svou přednost, je trochu ostuda. Jakoby nestačilo, co se dělo, když otevřela na pódiu ústa…

Ano, máme na mysli její trapné vysvětlení toho, proč má tak dokonale vyholené podpaždí. „Já nevím, já jsem se tak narodila.“ Když dořekla tuhle větu, většina lidí v Sacre Coeur se po sobě jen nevěřícně podívala…

Související články

Další články