Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevěra zasáhla i druhou rodinu z Výměny manželek. Jak partneři ustáli krizi?

+ Další 2 fotografie
Středeční Výměna manželek byla hodně dramatická. Prostřednictvím Facebooku se přímo před kamerami přišlo na nevěru. Nyní vyšlo najevo, že nevěra zasáhla i druhou rodinu. Když Petra odjela, Honza rozhodně nebyl v posteli sám.

Výměna manželek byla hodně ostrá. Tentokrát jsme viděli rodinu z Litvínova, kterou tvoří Petra (32), Honza (29) a jejich dcera Justýna (5). Na druhé straně jsme se seznámili s Marií (21), manželem Tomášem (28), dcerou Eliškou (4) a synem Šimonem (2), kteří žijí v Prachaticích.

Marie s Tomášem měli v jejich manželství problémy a během Výměny manželek se přímo před kamerami přišlo na to, že mladá maminka má milence. Práskl to na ni Facebook! Jenže tato Výměna se dál nese v duchu nevěry. Na povrch nyní vypluly informace, že zasáhla i druhou rodinu, Petru s Honzou.

Honza totiž v minulosti manželku podváděl. „Dva měsíce si s ní dopisoval, pak mi to její přítel přijel říct. Tak jsem během patnácti minut vyměnila zámky a nechala jsem ho venku. Druhý den přišel s prosíkem, že chce být se mnou,“ řekla TV Nova Petra, která mu nakonec odpustila, ale pořád má strach, že ji zase podvede. Když během Výměny zjistila, že maminka Marie z druhé rodiny je hodně na chlapy, měla strach, že jí její Honza podlehne.

„Byl to úlet, krize po pěti letech,“ vysvětlil Honza, podle kterého se v té době hodně hádali. Výměna jim ve vztahu hodně pomohla. „Už se tolik nehádáme, víc spolu komunikujeme. Dřív jsme se hádali kvůli kravinám. Dnes i jen tak přijde a dá mi pusu,“ dodala Petra, podle které by to mohlo být ještě o trochu lepší. Na konci dílu Honza požádal Petru o ruku a na svatbu už se oba moc těší!

Související články

Další články