Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nevěra ve Výměně manželek?! Podle Jany otylý Tomáš tajně jezdil za Bárou...

Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
jezdil za ní?
Ve středu večer jsme mohli vidět další Výměnu manželek. A hezká podívaná to nebyla. Sledovali jsme nemožně obézního Tomáše (43), který svými nezdravými stravovacími praktikami očkoval i své syny, takže třináctiletý Lukáš váží metrák. Divákům ale neušlo, že když šlo o štíhlou náhradní maminku Báru (32), zjevně se mu zalíbila víc než jeho tlustá Jana (35).

Poslední díl Výměny manželek byl silnou kávou pro všechny dietology a lékaře, kteří se snaží bojovat proti obezitě. Když se vykrmuje dospělý jedinec, tak je to smutná podívaná. Když ale vidíme takto hloupě k obezitě hnané děti, tak je to prostě strašné Tatínek Tomáš jeden čas nemohl kvůli morbidní obezitě dokonce ani souložit. Ve svém rekordním období vážil dokonce 215 kilogramů, nyní ručička na váze ukázala k 173 kilogramům.

To mu ovšem nezabránilo během Výměny pokukovat po náhradní mamince Báře, která se svou fyziognomií rozhodně nepodobá korpulentní Janě. Rodiny se kvůli tomu dokonce rozkmotřily, protože Jana už toho měla plné zuby. "Byli jsme u nich na kafi a čtyři pět hodin jsme povídali," popsal Bářin partner Ota TN.cz a vysvětlil, proč se vztahy zpřetrhaly. "Šlo o žárlivost z Janiny strany." Tomáš prý pořád vyzdvihoval, co Bára dělala lépe než jeho partnerka. "On ji tím prudil a ona to na oplátku dávala za vinu mně. Jezdil do Prahy k doktorovi, ale ona si myslela, že jezdí za mnou," vysvětlila Bára.

Všem se ale po Výměně zlepšil život. Zatímco rodina Báry a Oty se rozrostla o holčičku Rozárku, rodina Tomáše a Jany se snaží hubnout.

Související články

Další články