Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nevěra ve Výměně manželek? Opilý Vlasta se k náhradní manželce lísá jako mlsný vlk

+ Dalších 8 fotografií
výměna
V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucka (42), Vlasta (46), Lucka (16) a Ríša (6). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (37), Vlastou (57), Michalem (12), Patrikem (11) a Melissou (1,5), kteří žijí v Orlové. Lucka bude v průběhu pořadu slavit narozeniny a rozhodne se jít s náhradním manželem opít. Co podnapilý Vlasta bude zkoušet? Dojde na nevěru?

První rodinu do Výměny manželek 2020 přihlásila maminka Lucie, která má v domácnosti hlavní slovo. Její velkou oporou je dcera, která jí pomáhá téměř se vším. Lucie by si přála, aby v rodině začal více fungovat její partner Vlasta. Na druhé straně Markéta bojuje s tím, že její manžel Vlasta je často velmi podrážděný a není tak aktivní, jak by si představovala.

Vlasta by chtěl, aby si manželka uvědomila, že má doma fajn chlapa. Bohužel to, že je chlap, na kterého se dá spolehnout, ve Výměně manželek zrovna nepředvede. Když totiž bude slavit v místní hospodě narozeniny své náhradní manželky, dojde během tance na velmi blízký kontakt.

Lucie se v náhradní domácnosti rozhodne, že své narozeniny zapije patřičným množstvím alkoholu. S Vlastou si neuhlídají hladinku a po prvním polibku se vrhnou do víru žhavého tance. Nenechavý Vlasta se dokonce pokusí i o něco víc, než jsou jen nepatřičné dotyky.

Agresivní prozatimní syn

Není divu, že Lucie na své narozeniny podlehla svodům alkoholu. Ve Výměně se totiž potýká se dvěma nevychovanými prozatimními syny, kteří zlobí a dobré známky domů rozhodně nenosí. Jeden z nich ji v průběhu pořadu dokonce praští.

Související články

Další články