Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nevěra ve StarDance: Sám nevím, co se na penzionu dělo, říká manažer Koukalové

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 23 fotografií
stardance 2019
O Gabriele Koukalové (30) a Martinu Prágrovi se v posledních dnech nemluví jenom v souvislosti se StarDance, ale také proto, že se začalo hojně spekulovat, zda k sobě tito dva nemají blízko i mimo taneční parket. Některá média bývalou biatlonistku obvinila z toho, že svého manžela Petra Koukala (33) s Prágrem podvádí. Právě tanečník odkázal eXtra.cz na manažera Koukalové, který nám řekl, co o údajném poměru ví.

Některá média v poslední době hojně spekulují o tom, zda nemá vdaná Gabriela Koukalová poměr se svým zadaným tanečníkem Martinem Prágrem. Největší otazník nad vztahem tanečního páru ze StarDance vyvstal ve chvíli, kdy spolu taneční pár strávil několik hodin v penzionu. Co o situaci řekl manažer bývalé biatlonistky Václav Kořán?

„Ty vztahy ve StarDance jsou na hraně blízkého přátelství, které tam mají všechny páry. Že by spolu měli Gabriela a Martin poměr nemůžu potvrdit, ať je mezi nimi cokoliv, týká se to jen jich,“ řekl pro eXtra.cz Kořán.

Manažer Koukalové nepopírá, že taneční pár pojí silné přátelské pouto, o poměru prý ale nic neví. Kořán je navíc i přítelem Gabrielina manžela Petra a prozradil, že v domácnosti Koukalů se žádná krize neřeší. „Tím, že mám blízko k Petrovi Koukalovi, kterého znám, tak rozhodně můžu říct, že nevím o tom, že by měl doma rozvodovou krizi,“ doplnil Kořán.

Ačkoliv blízko k sobě mají zjevně všechny páry, právě Prágr a Koukalová byli přistiženi v penzionu, kde spolu strávili několik hodin. „V tom kolotoči StarDance páry sdílejí bydlení na penzionech, které jim platí Česká televize. Vím aspoň o dalších třech párech, které i mimo tréninky tráví čas spolu a ano, Gabču s Martinem v penzionu nafotili s tím, že šli do penzionu a po pár hodinách vylezli. Můžeme akorát spekulovat nad tím, co se tam dělo a nedělo, to je tak celé. Rozhodně to není o tom, že by si spolu někde zaplatili privát,“ dodal manažer bývalé biatlonistky.

Související články

Další články