Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nevěra v Ordinaci? Badinková se svlékne a zahne Čestmírovi s doktorem Brabcem

+ Dalších 6 fotografií
ordinace
Nejenom dámy, ale obzvlášť pánové si dnes večer přijdou na své u sledování seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, a to především díky herečce Michaele Badinkové. Tu totiž scénář dnešního dílu postavil před pikantní úkol. Čestmírova žena se nechá svést, dojde i na postelové dobrodružství?

Těžkou zkouškou projde dnes večer v Ordinaci v růžové zahradě postava herečky Michaely Badinkové, Alena Mázlová. Nudné školení o hygieně, kam Alenu za trest posílá primář Mára (Robert Jašków), se promění v nelehký test věrnosti.

Manželka Čestmíra Mázla (Petr Rychlý) na konferenci potkává kolegu Martina Brabce (Pavel Řezníček) a nebyl by to Brabec, aby nevyužil příležitosti k lovu, zvlášť když oba vědí, že si nejsou lhostejní. Noční romantika nad městem přinese pořádné výčitky svědomí. Ty by Alena nejraději spláchla proudem horké sprchy, tak snadné to ale nebude…

Dublérku nechtěla

Kvůli tomuto natáčení musela Michaela Badinková odhodit šaty, stud i strach. „Když jsme se s Pavlem Řezníčkem ve tmě v noci šplhali do kopce na vyhlídku nad městem, měla jsem boty, které hodně podkluzovaly. Zpátky jsem měla běžet sama a mělo to působit dramaticky, dramatické to skutečně bylo, divím se, že jsem si nic neudělala,“ směje se při vzpomínce herečka. Dublérku, kterou filmaři při natáčení nebezpečných scén zpravidla využívají, ale odmítla i pro natáčení „nahé“ scény ve sprše.

„Dublérku jsem neměla, je to šikovně natočené, takže nebyla potřeba. Sprchovala jsem se v ručníku, který ani není vidět,“ prozradila tajemství peprné scény v Ordinaci Badinková.

Související články

Další články