Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nevěra, soud, rakovina: S herečkami ze Zoufalých manželek se osud nepáral

Zoufalé manželky po 15 letech.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
seriál
Seriál Zoufalé manželky byl mimořádně úspěšný u diváků i kritiků. Proto také získal tři Zlaté glóby, pět cen Emmy a mnoho dalších ocenění. Osudy čtyř hrdinek, žijících na předměstí Wisteria Lane, si především dámské publikum zamilovalo. Kam se ale po skončení natáčení ubíraly osudy hereček, jež zoufalé manželky představovaly?

Hlavními hrdinkami seriálu byly Felicity Huffman jako Lynette Scavo, Marcia Cross jako Bree Van de Kamp, Eva Longoria jako Gabrielle Solis a Teri Hatcher jako Susan Mayer, která bojovala proti Edie Britt v podání Nicollette Sheridan. Měly herečky také zoufalý osud jako jejich seriálové hrdinky?

Teri Hatcher (54) - Susan Mayer

Seriál udělal z Teri Hatcher "áčkovou" herečku, což dokazuje i to, že za roli Susan dostala Zlatý glóbus. Teri později hrála v několika dalších filmech a seriálech. V prosinci oslaví už 55. narozeniny, v soukromí má za sebou několik vztahů a dvě zmařená manželství.

V roce 1988 se vdala za Marcuse Leitholda, se kterým se po roce rozvedla. O pět let později se vdala za herce Jonoma Tenneyma, s nímž má dceru Emerson. V roce 2003 se ale rozvedli. V letech 2006 až 2008 randila s hercem Stephenem Kayem.

Felicity Huffman (56) - Lynette Scavo

Herečku také Zoufalé manželky proslavily. Za roli Lynette byla několikrát nominována na Zlatý glóbus. Po skončení natáčení účinkovala v dalších seriálech a filmech, naposledy hrála v komedii (Ne)matky z letošního roku. V osobním životě měla herečka štěstí na spokojené manželství.

Po 15 letech randění s hercem Williamem Macyomem se v roce 1997 vzali a mají spolu dvě dcery. Herečka v roce 2006 prozradila, že v době dospívání trpěla anorexií a bulimií. Oporu prý našla až u svého partnera. Huffman si letos vyslechla nepříjemný verdikt. V září ji soud uznal vinnou za úplatek, kterým měla společně s dalšími lidmi uplácet osoby, jež měly jejich děti dostat na prestižní univerzity.

Marcia Cross (57) - Bree Van de Kamp

Marcia Cross byla pro diváky známá už se seriálu Merlose Place. Za roli Bree byla nominována na ceny Emmy a Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. V soukromí si herečka prošla mnoha úskalími. Za manžela měla dlouhá léta herce Richarda Jordana, který byl o 25 let starší. V roce 1993 zemřel, měl nádor na mozku.

O tři roky později se vdala za makléře Toma Mahoneyho. Krátce po svatbě Marcia podstoupila umělé oplodnění a v roce 2007 se jí narodila dvojčata. Před pár měsíci herečka odhalila smutné tajemství, že bojovala s rakovinou konečníku. Nyní už je ale prý zdravá a šťastná.

Eva Longoria (44) - Gabrielle Solis

Stejně jako její kolegyně i ona získala nominaci na Zlatý glóbus za roli Gabrielle. Po skončení seriálu zazářila v dalších filmech. Například Hlas (2013), Za hranicí (2014) nebo v komedii Manžel na zkoušku (2018).

Longoria se v roce 2002 vdala za herce Tylera Christophera, s nímž manželství vydrželo jen dva roky. Ještě ten rok se dala dohromady s Tonym Parkerem, kterého si vzala v roce 2007. Za tři roky ale požádala o rozvod. Později přiznala, že v manželově telefonu našla stovky zpráv od jiné ženy. V době, kdy se rozváděla, přiznala, že žila vlastní verzi Zoufalých manželek.

V roce 2015 oznámila, že randí s mexickým podnikatelem Josém Antoniem Bastónem Patiñem, což je prezident největší mediální společnosti v Latinské Americe. Pár se dal dohromady díky společnému příteli, který jim zorganizoval rande naslepo. Bastón prý nevěděl, kdo Longoria je, a původně nechtěl na schůzku ani dorazit. Osud to však zařídil jinak a pár měl v roce 2016 svatbu. Po dvou letech se jim narodil syn.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy