Radek a nejznámější česká Slavice už společně vrkají ve svém hnízdečku lásky v Otvovicích. Jenomže je to taková pohádka, jak se zdá? Radek je muž mnoha tváří a nejen kvůli tomu, že si změnil jméno. Více o tomto tématu ZDE.

Blesku se podařilo vypátrat jeho bývalou snoubenku Veroniku z Prahy. S tou od února 2016 dokonce žil ve společném bytě a v září ji požádal o ruku. „Se ženami to opravdu umí,“ dodala devětadvacetiletá dívka. „Měli jsme normálně společnou domácnost a v září mě dokonce požádal o ruku,“ dodává s tím, že romantická žádost proběhla v Tatrách.

JENŽE! Zpěvačka tvrdí, že se s Radkem seznámila v říjnu roku 2015 na obnovené premiéře Carmen. Tam se k němu prý přišla schovat před novináři a od té doby ji uháněl. Takže podle jeho bývalky Veroniky to hrál Radek na obě strany. „Nemůžu mluvit za něj, ale jestliže už v roce 2015 k něčemu přemlouval paní Bílou, tak pak nechápu, proč mi říkal, že mě miluje, a proč mě žádal o ruku!“ prozradila dívka Blesku.

Vánoční svátky strávili společně, ale poté se rozešli. Veronika už tehdy měla pocit, že jí Radek nevěnoval pozornost a teď jí docvaklo proč. Balil tou dobou Lucii Bílou!

A povedlo se mu to. Bílá je z nové lásky nadšená a poprvé ho oficiálně představila v pořadu Top Star. „Má úžasný smysl pro humor a já se směju od rána do večera. Je krásné být milována,“ vrká Slavice, která má nového milého u sebe doma.