Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nevěra se mu vymstila: Muž vzal milenku do Itálie, domů se vrátil s koronavirem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
koronavirus
Bohatý muž ze severu Anglie, jehož jméno tamější média nezveřejnila, se na dovolené v Itálii nakazil koronavirem. Takovou smůlu mělo hodně lidí. Jenomže tenhle manželce tvrdil, že je na služební cestě, ve skutečnosti si ale užíval s milenkou!

Po návratu z Itálie začal trpět příznaky koronaviru, a tak se nechal v nemocnici otestovat. Zákeřná nemoc Covid-19 se u něho skutečně prokázala. Kromě boje s chorobou má ale další problém!

Lhal totiž manželce tím nejbanálnějším způsobem. Namluvil jí, že jede na služební cestu, na radovánky do Itálie přitom vzal milenku. Lékaři z něj páčili její jméno, navzdory nebezpečí, že koronavirem se mohla nakazit také, jim ho ale neřekl.

Zarytě mlčí

O příběhu záletníka informoval deník The Sun. "Tenhle případ by byl vtipný, kdyby se nejednalo o tak vážnou věc. Přestože se přiznal k nevěře, jméno milenky prozradit odmítá," řekl listu člověk z nemocnice. Společnice je tak nejspíš rovněž zadaná...

Pravdu o způsobu, jakým se nakazil, se už dozvěděla i jeho žena. Koronavirus u něj zatím nemá vážný průběh, manželství se mu ale zhroutí téměř jistě.

AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ O KORONAVIRU NAJDETE ZDE

Související články

Další články