Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nevěra podle zvěrokruhu: Jaké znamení vás bude určitě podvádět a kdo mezi záletníky nepatří?

Zdroj: Profimedia.cz

Už jsme vám psali, jak jsou na tom astrologická znamení s flirtováním. Víte ale, že znamení vás předurčuje k tomu, jestli patříte mezi věrné jedince, nebo inklinujete k nevěře?

Mezi flirtem, jímž myslíme zpravidla nevinné laškování, a nevěrou je ovšem značný rozdíl, ačkoliv každý člověk má pochopitelně hranice nevěry nastavené trochu jinak.

Beran

Berani vzplanou vášní velmi lehce, pelíšky střídají rádi a často. Sami jsou žárliví, nevěra partnerky je pro ně něco nepředstavitelného. I Beranka si s oblibou dopřává žhavé románky. Jestliže se zamiluje, potom jde bez složitého přemýšlení za svým srdcem.

Býk

Býci jsou poměrně věrní, nevyhledávají dobrodružství na jednu noc. Když už svodům podlehnou, je to jen o sexu. Býčicím krátkodobé vztahy nic neříkají. V manželství bývají většinou věrné, tedy pokud jsou milované, sexuálně ukojené a necítí se osaměle.

Blíženci

Blíženec umí "žít" paralelně s několika partnerkami a vůbec mu to nepřijde zvláštní. Dostane do postele každou, kterou si zamane. Žena v Blížencích nesnese, aby ji někdo vlastnil, mnohdy sklouzává k promiskuitě. Sex je pro ni pouze jedna z radostí.

Rak

Jestliže má muž ve znamení Raka doma dostatek citu a něhy, ani ho nenapadne navazovat jiné vztahy, brzdilo by ho i svědomí. Kdyby snad přece zahnul, nikdo se to nedozví. Račice jsou věrné, milují-li, ale i majetnické. Sex spojují s láskou a lásku se sexem.

Lev

Zrozenci Lva doslova zbožňují, když jsou obletováni, potřebují mít svůj zástup ctitelek. Nevěru sice považují za něco nízkého, svůdkyním se však nedokážou vždycky ubránit. Lvice dbá velice na svou pověst, je pro ni nezbytné mít pocit, že je milovaná.

Panna

Muž v Panně bývá oddaný, nemá sklon podvádět, pokud je v manželství šťastný. Nečiní mu problém ovládat se. Zjistí-li, že mu partnerka zanáší, vztah bez dlouhého vysvětlování ukončí. Panny věří v opravdovou a čistou lásku, milence si rozhodně neshánějí.

Váhy

Pro znamení Vah je důležitý fyzický i psychický soulad, sex od lásky neoddělují. Do milostné aférky se pustí jedině z nudy, výčitkami se až tak netrápí. Žena ve Vahách potřebuje lásku a pocit vnitřní spokojenosti. Sexualitu a svádění vnímá jako umění.

Štír

Je-li Štír po emoční a intimní stránce spokojený, rozmyslí si, zda se vrhnout do pletek, co by ohrozily společné soužití. Od drahé polovičky vyžaduje naprostou oddanost. Když je Štírka zamilovaná, bude věrná. Pokud ji podvedete, nikdy na to nezapomene.

Střelec

Střelci jsou přelétaví, bezhlavě se vrhají do milostných dobrodružství. Víc než fyzický akt je vzrušuje samotné lovení. Nevěru berou jako jakési odskočení jinam. Střelkyně si s muži s oblibou pohrává, bývá nestálá. Je to vskutku neuvěřitelná koketa.

Kozoroh

Zrozenec Kozoroha obyčejně zůstává jen u flirtování, zálety má za citový podvod. Když se doopravdy zamiluje, tak to bude navždy. Je věrný a spolehlivý, od ženy absolutní věrnost též vyžaduje. Kozorožka klade na partnera vysoké nároky, je oddaná a věrná.

Vodnář

Vodnáři jsou mnohem tolerantnější než jiná znamení zvěrokruhu. Nemají rádi komplikace, snaží se, aby bylo milence jasné, že nejde o nic vážného, ale o povyražení a zábavu. Vodnářka hledá prioritně duševní souznění. Ve vztahu vyžaduje volnost.

Ryby

Muž v Rybách navazuje vztahy snadno, líbí se mu, když je sváděn. V partnerském svazku se nesmí nudit, pak už si nevystačí jenom se sexuální fantazií, rázem se z něj stane nevěrník. Pokud Rybě partner neposkytne péči, něhu a porozumění, najde si to jinde.

Chcete-li vědět, zda vám aktuálně hrozí nevěra, denní osobní a erotické horoskopy pro všechna znamení hledejte zde

Související články

Další články