Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

NEVĚRA PODLE ZNAMENÍ: Vodnář se uzavře do sebe, Váhy nad tím mávnou rukou

Zdroj: pixabay
horoskop
Někdo by řekl, že nevěra prostě patří k partnerskému životu. Jsou však i znamení zodiaku, které tuto postelovou zradu naprosto neskousnou a psychicky se složí. Jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Berani si zakládají na dlouhodobém vztahu a pravdomluvnosti. Pokud tedy půjdete s kůží na trh, měli by vám odpustit. Přestože je to ohnivé znamení, které se velmi rychle naštve, s nevěrou zas tak velký problém nemají.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) U horlivého Býka byste si měli dát opravdu velký pozor na to, zda ho podvedete! Pokud chcete podvést toto ohnivé znamení, radši si to pořádně rozmyslete. Býci totiž nic takového, jako je nevěra, neodpouštějí! Ztratíte ho mávnutím proutku.

BLÍŽENEC ( 22.5 – 21. 6.) Blíženec dokáže pochopit jednorázový úlet, co vám ovšem nikdy neodpustí je dlouhodobý poměr s někým jiným. To byste měli dopředu rozhodně vědět.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak je snad nejcitlivější znamení zvěrokruhu, který si potrpí hodně nejen na rodině, ale i na partnerství. Pokud svého Ráčka máte opravdu rádi, nepodvádějte ho! Úplně by ho to totiž dostalo na kolena.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvi jsou moc sebestřední na to, aby dokázali skousnout něco, jako je nevěra. Pokud se tedy provalí, že jste je podváděli, nejenže vás opustí, pomsta bude sladká, s tím počítejte.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pro Panny je podvod něco jako vražení kudly do zad. Propuknou v usedavý pláč a na dlouhé týdny nebudou chtít nikoho vidět. Jakmile si uvědomí, že jen ztrácejí čas, rozvedou se nebo rozejdou.

VÁHY (23. 9. – 23.10.) Jestliže Váhy zjistí, že jste je podvedli, uzavřou se do sebe. Pokud vztah vydrží, už rozhodně nikdy nebude jako dřív. Důvěra Vah se jednoduše nedá obnovit.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír je nejvášnivější znamení zodiaku. Vytluče klín klínem, proto počítejte s tím, že nevěru oplatí nevěrou. Nejspíš jim to nebude dělat zas tak velký problém, protože se hodně soustředí na svůj rozkrok.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelec bere nevěru v partnerském životě jako naprosto přirozenou věc. Pokud člověk alespoň jednou nepodvede a neužije si sex s někým jiným, jako by nebyl. Na chvíli to sice zraní jejich ego, ale zvládnou to.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Jde o naprosté majetníky, kteří se přes postelové hrátky s jinými nikdy nepřenesou. Za nevěru považují dokonce i posílání SMS nebo flirt. Toto znamení vám prostě neodpustí nic, co se týká druhého pohlaví.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Ač se to na první pohled nezdá, Vodnář je velmi citlivý. Pokud ho podvedete, nezvládne to! Takovou bolest už nikdy nezapomene a jeho láska se zmenší. Je ovšem možné po vytrvalém sekání latiny jejich důvěru obnovit. Musíte se však hodně snažit!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou naprosto přecitlivělé ve všem. Jejich žal a bolest je jednoduše dohánějí k šílenství, a proto jejich chování nelze odhadnout. Raději se nepokoušejte ani o náznak nevěry, je možné, že by vás totiž zabily.

Související články

Další články