Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nevěra? Pepu Vojtka načapali se žhavou dámou! Jovanka chce rozvod

Zdroj: facebook
+ Dalších 21 fotografií
Proutník Pepa
Známý milovník žen Pepa Vojtek (53) je v maléru. Reportéři portálu Expres.cz ho načapali při návštěvě Veroniky Šimůnkové v jejím bytě v pražských Vysočanech. Podle nich se tam proutník Pepa objevoval každé pondělí. Manželka Jovanka (40) nyní hrozí rozvodem.

Pepa Vojtek (53) je proslulý český zpěvák ale je to i známý milovník žen. Na povrch nyní vyplavala exkluzivní informace, se kterou přišel web Expres.cz. Reportéři ho nachytali ve chvíli, kdy byl zrovna na návštěvě u Veroniky Šimůnkové.

Vojtek se každé pondělí pondělí objevoval v pražských Vysočanech před bytem zpěvačky Kamily Nývltové (29), která tam žije společně s její manažerkou Veronikou. Za poslední tři měsíce podle portálu Expres.cz Pepa nevynechal ani jedno pondělí krom toho Velikonočního.

"Je to na jeho svědomí. Před svatbou jsem měla jasnou představu, že pokud chce mít vztah jinde, ať tam je. Já v tom ale nebudu. Kdybych byla žárlivá, budu vědět o každém jeho kroku. Spíš jsem hrdá a nesnížila bych se k tomu, že bych ho hlídala a stíhala. Je to jeho volba. Pokud chce problémy a rozbít rodinu, tak je dospělý. Měl být chytřejší a nenechat se načapat," vyjádřila se k incidentu manželka Jovanka.

Pepa Vojtek naprosto popírá, že by se jednalo o nevěru. Zastává se toho názoru, že do bytu chodil především proto, aby pracoval s Kamilou na jejím albu. "Prosím, neničte mi manželství. Mám pět dětí. Když to napíšete, rozvede se se mnou. Říkala mi to," svěřil webu Expres.cz zdrcený zpěvák.

Související články

Další články