Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

NEVĚRA, NENÁVIST A POMSTA: V Ulici to bude pořádně vřít. Monika udělá Márovi ze života peklo!

Tady to bude ještě zajímavé.
+ Další 3 fotografie
Pelešil se s jinou a teď bude platit. Monika totiž odhalí, že za rozchodem bude i jiná dívka. To samozřejmě ženy vždy rozpálí doběla. Žádné usmiřování se tudíž konat nebude, spíše naopak. Přijde pořádná pomsta!

Už delší dobu bylo jasné, že je jen otázkou času, kdy vztah Moniky Farské a Kryštofa Marečka skončí. Každý z nich má jinou představu o životě a jiné priority. Monika se stará o celý svět kromě Máry, který by zase rád rodinný život s teplem domova.

Mára po příjezdu Moniky z Afriky konečně sebere odvahu a dá jí kopačky. Zpočátku to vypadá, že z toho bude na straně odkopnuté dámy pouze plný polštář slz, to by ale za pár dní nesměla Máru v Coolně potkat s Olinkou.

Dispečerka z taxislužby, ve které Mára pracuje, se kolem něj motala už delší dobu. To Moniku naštve natolik, že se začne mstít a bude mu pomalu dělat ze života peklo. Nejdříve vyhodí jeho kamaráda Tonyho a pomsta bude pokračovat i nadále.

Jak to nakonec skončí? Bude Mára bydlet na Ulici, bez práce a veškerých peněz? Nebo se dokáže s Monikou domluvit a rozejdou se v poklidu? To uvidíme v následujících dílech Ulice!

Mohlo by vás zajímat

Další články