Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nevěra, která strašně bolí: Monika Štiková podvedla svého osudového muže

Zdroj: archiv
+ Dalších 37 fotografií
láska
Každá nevěra je tím, co rozbije důvěru. A to ať už jde o partnerský vztah nebo dokonce manželství. Mnoho párů se právě kvůli touze okusit zakázané ovoce rozešlo či rozvedlo. A jinak tomu nebylo ani v manželství Moniky Štikové (46) a jejího bývalého muže Michala (48). I když blondýna brala svého manžela jako osudového, redakci eXtra.cz se svěřil, že minimálně na dvě nevěry přišel!

Dnes jsou Monika a Michal rozvedeni. Oba to muselo jistě bolet... A každý z nich má nového partnera. Monika randí s kolouškem Petrem Biniasem (22) a Michal si našel sympatickou Báru. Oba se chtějí v nových vztazích vyhnout chybám, kterých se dopustili. Třeba nevěře, která podle Michala přišla z Moničiny strany do jejich manželství několikrát.

"Vím o dvou. Měla nějakého chlapa ze Šumperka a pak ještě vím o jednom. Možná toho bylo víc... Ale i přes to, že mi takhle ublížila, ji mám a budu mít rád. Vždyť máme spolu děti a dávno jsem jí odpustil," řekl eXtra.cz Michal Štika s tím, že nový vztah s pohlednou Bárou si užívá plnými doušky.

"Nevěra je hrozná věc. Rozbije, co dva lidé společně budovali. Stává se to i jinde," zamyslel se Štika, který Monice na dálku přeje, aby se ze svých chyb u svého nového partnera poučila. "Přeji jí jen to dobré," dodal.

Sám se vyhýbá chybám, které do partnerství nepatří. A v budoucnu by svou Báru rád požádal o ruku. Přejme oběma párům, aby jim to vyšlo...

Související články

Další články