Dívka se seznámila se svým manželem v roce 2015 na internetové seznamce. Muž byl sice o hodně starší než ona, ale byl milionář. Nikdy by nikoho z nich nenapadlo, že by mohli být pokrevní příbuzní. "Cítil jsem něco zvláštního, když jsem uviděl její fotky. Bylo to jako pocit déjà vu, ale tenkrát jsem nemohl pochopit, proč mi přišla povědomá,“ řekl muž deníku Florida Sun Post.

Když se spolu poprvé uviděli, byla to prý láska na první pohled. O rodině se ale nebavili, takže nikoho ani ve snu nenapadlo, že by mohli být příbuzní. Mladá dívka se mu jen svěřila, že s rodiči není v kontaktu. Otec ji totiž vyhodil z domu, protože na střední škole otěhotněla. Starší muž se do dívky tak zamiloval, že ji na Silvestra požádal o ruku, a začala se chystat svatba. „Byl jsem nadšený, když řekla ano. Den svatby byl mým nejšťastnějším v životě,“ řekl.

Jenže za pár měsíců od svatby přišlo vystřízlivění. Dívka si prohlížela rodinné fotoalbum a na jedné fotce spatřila svého otce. Přeběhl jí mráz po zádech. Nechápala, jak se znají a co dělá její otec ve fotoalbu jejího muže. A pak jí to docvaklo.

Byl to pro ně šok, když zjistili, že otec dívky je vlastně synem milionáře. Své děti neviděl od té doby, co ho opustila jeho bývalá žena a děti si odvezla s sebou. Mnoho let se je pokoušel kontaktovat, ale marně. Když se podruhé oženil, byla to také bída. Manželství mu nevydrželo a žena ho při rozvodu obrala úplně o vše, co měl. Před pěti lety ale vyhrál v loterii a od té doby je opět za vodou.

Přestože dívka zjistila, že její manžel je její dědeček, rozvádět se nehodlají. Jsou šťastní a prý na tom nic nezmění rodinné vztahy. "Už mi zkrachovala dvě manželství a nehodlám přijít i o to třetí,“ řekl milionář. Jejich jména nebyla zveřejněna. Na Floridě je totiž incest trestným činem a mohli by skončit až na 15 let ve vězení.