Svět už nikdy nebude jako dřív. Díky kampani na Hithitu se autorům Továrny na debilno – Dominiku Landsmanovi a Tomáši Břínkovi podařilo nastřádat dostatečné množství financí na neprůstřelné právníky, kteří je vysekají z očekávaných soudních sporů. Kniha totiž budí tak mocné kontroverze, že i samotná korektorka knihy údajně zavolala na tvůrce policii, jelikož se cítila být pohoršena nevídaným obsahem.

Proto si ji neváhejte předobjednat do 11. prosince, můžete ji darovat někomu k Vánocům. Velkolepý fantaskní román disponuje hlubokým sociálním přesahem a navíc je plný metafor a jinotajů, na kterých si rádi počvachtají nejen milovníci politické satiry, ale i lidé, kteří nebyli tímto internetovým humorem nikdy políbeni. Román Továrna na debilno popisuje putování muže marastem mediálního masírování a ovlivňování veřejného mínění.

Dosavadní zveřejněné ukázky na sociálních sítích napovídají, že se můžeme těšit na netradiční politický humor v podání vypečené dvojice Landsman – TMBK, kterou známe díky portálu G.cz, Deníčku moderního fotra a tak trochu také díky Janu Krausovi, jenž má TMBK v mimořádné oblibě.

Kniha obsahuje vydatné množství české politiky, včetně nestravitelné porce Zemana a Ovčáčka. A navíc se možná ukáže i Babiš, teda pokud ho sněmovna nevydá. TMBK tradičně láká na bizarní koláže, které si často propaguje Jan Kraus ve své show, a Dominik Landsman na roky prověřený humor, který do světa vypouští skrze oblíbený blog Deníček moderního fotra, který vyšel několikrát i knižně. Továrna na debilno je ideálním dárkem pro všechny duševně nezdravé jedince, kteří se nejvíce baví, když dítěti spadne zmrzlina, nebo když nemohoucí důchodkyně uklouzne na ledě.