Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Nevíte, co komu k Vánocům? Záchrana je tady aneb Továrna na debilno spasí i vás!

Nevíte, co komu k Vánocům? Záchrana je tady aneb Továrna na debilno spasí i vás!
Zdroj: tmbk
+ Další 3 fotografie
Příští týden vychází pravděpodobně nejlepší kniha v galaxii. Ano, správně! Satirický román Továrna na debilno se pánům Landsmanovi a TMBK podařilo dotáhnout do úspěšného konce. V případě, že si knihu předobjednáte do 11. prosince, tak vám ji autoři pošlou 14. prosince, což znamená, že jestliže to nesabotuje Česká pošta, tak vám přijde do Vánoc.

Svět už nikdy nebude jako dřív. Díky kampani na Hithitu se autorům Továrny na debilno – Dominiku Landsmanovi a Tomáši Břínkovi podařilo nastřádat dostatečné množství financí na neprůstřelné právníky, kteří je vysekají z očekávaných soudních sporů. Kniha totiž budí tak mocné kontroverze, že i samotná korektorka knihy údajně zavolala na tvůrce policii, jelikož se cítila být pohoršena nevídaným obsahem.

Proto si ji neváhejte předobjednat do 11. prosince, můžete ji darovat někomu k Vánocům. Velkolepý fantaskní román disponuje hlubokým sociálním přesahem a navíc je plný metafor a jinotajů, na kterých si rádi počvachtají nejen milovníci politické satiry, ale i lidé, kteří nebyli tímto internetovým humorem nikdy políbeni. Román Továrna na debilno popisuje putování muže marastem mediálního masírování a ovlivňování veřejného mínění.

Dosavadní zveřejněné ukázky na sociálních sítích napovídají, že se můžeme těšit na netradiční politický humor v podání vypečené dvojice Landsman – TMBK, kterou známe díky portálu G.cz, Deníčku moderního fotra a tak trochu také díky Janu Krausovi, jenž má TMBK v mimořádné oblibě

Kniha obsahuje vydatné množství české politiky, včetně nestravitelné porce Zemana a Ovčáčka. A navíc se možná ukáže i Babiš, teda pokud ho sněmovna nevydá. TMBK tradičně láká na bizarní koláže, které si často propaguje Jan Kraus ve své show, a Dominik Landsman na roky prověřený humor, který do světa vypouští skrze oblíbený blog Deníček moderního fotra, který vyšel několikrát i knižně. Továrna na debilno je ideálním dárkem pro všechny duševně nezdravé jedince, kteří se nejvíce baví, když dítěti spadne zmrzlina, nebo když nemohoucí důchodkyně uklouzne na ledě.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy