Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nevděčný Martin Konečný ze Survivoru se znovu navezl do Johanky: Nepotřeboval jsem její pomoc, říká

Martin Konečný ve studiu eXtra Hosta.
Zdroj: eXtra.cz/Slávek Vybíral
+ Další 4 fotografie
nevděk

Martin Konečný se sice v Survivoru probojoval až do samotného finále, ale sympatie diváků ani ostatních soutěžících si získat nedokázal. Mnohými byl označován za "burana" a této nálepky se nezbavil ani po návratu do Česka. Nyní dostal šanci situaci zvrátit během živého vysílání s Ondřejem Novotným, ale nestalo se. Martin moderátora téměř nepustil ke slovu a opět si naběhl, když promluvil o Johance. "Hateři říkají, že mi několikrát zachránila zadek, ale stalo se tak jen jednou. Nepotřeboval jsem její pomoc," prohlásil Martin. 

Kdyby měli diváci letošní uplynulé řady Survivor 2023 šanci hlasovat o tom, který z účastníků je jim nejméně sympatický, dost pravděpodobně by si nejvíc hlasů vysloužil pětačtyřicetiletý technik ze Slovenska Martin Konečný. Ten se sice paradoxně probojoval až do samotného finálového duelu, ve kterém se utkal s Tomášem Weimannem, přesto si po celou dobu své účasti nezískal sympatie ani samotných soutěžících, ani diváků.

Martin se ze Survivoru vrátil s nálepkou "burana," což zapříčinilo jeho neadekvátní, sprosté a často až oplzlé chování. A nejen to. Na oblíbenosti mu ubralo i jeho jednání vůči Johance. Ta mu v soutěži nejednou zachránila krk, on ji přes to posléze dost tvrdě potopil, jak jsme psali.

Martinovi prý Johanka zničila život

Diváci si dozajista pamatují na moment, kdy se Johanka nad Martinem slitovala kvůli jeho problémům s hemeroidy a darovala mu svou skrytou imunitu, díky které se udržel ve hře. On ji však laskavost neopětoval, což se mu vymstilo. Johanku totiž následně potopil, přičemž zradu mu sympatická blondýnka náležitě vrátila, a to právě během finále. Svůj hlas, který rozhodl o absolutním vítězi, věnovala Tomášovi.

Tuto situaci nemohl Martin rozdýchat a Johanku následně obvinil z toho, že mu doslova zničila život. Martin se chtěl stát celebritou a už nikdy nechodit do práce, k čemuž by se mu dozajista pohádková výhra hodila. Za tento výrok však Martin schytal ohromnou kritiku.

Martin nemá žádnou pokoru

A i když se mohl Martin z nálepky "burana" a nejméně oblíbeného hráče vymanit, on si stále nabíhá. Nyní měl šanci situaci zvrátit během živého vysílání s moderátorem Ondřejem Novotným, ale když došla řeč na Johanku, Martin opět šokoval. "Lidé říkají, že bych jí měl být vděčný, protože mi několikrát zachránila zadek. Moment! Jednou mi darovala imunitu, kterou jsem tehdy chtěl, aby ji použila na Tarzana. Já jsem ji o to nežádal," spustil na úvod.

"Nezachránila mi několikrát krk, ale jednou. Kdybych se navíc do toho duelu dostal, měl bych pořád 50% šanci na spěch," dodal s tím, že Johančinu pomoc vlastně ani nepotřeboval. Opět tak projevil svojí nevděčnost. Moderátora navíc po celou dobu téměř nepustil ke slovu a neustále mu skákal do řeči. Zdá se, že se neponaučil. Záznam z livestreamu je ke shlédnutí na Youtube.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy