Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nevadí mu obří jizva na ňadrech? Nový zajíček bere Mel B ze Spice Girls i se zohaveným tělem!

+ Dalších 34 fotografií
Mel B (42) z legendární dívčí skupiny Spice Girls už není žádná mladice a na jejím těle to je znát. Na tropické dovolené se slunila nahoře bez a ukázala obrovskou jizvu, které hyzdí její levé ňadro a celý bok. Přesto si ji u bazénu v Kalifornii hýčká Gary Madatyan, o němž se mluví jako o jejím novém objevu!

O poznání mladší kadeřník hvězd Gary Madatyan se kolem Mel B (42) ochomýtá až podezřele často. Tvrdí, že jsou jenom dobří kamarádi, ale jejich okolí to vnímá jinak. Svědčí o tom i snímky z dovolené, na kterých se před ním Melanie v klidu vystavila nahoře bez.

Ukázala tak svá gigantická ňadra, na nichž jí zbyly jizvy ze zvětšování, které nejednou podstoupila. Jenže už není nejmladší a nejde o jedinou jizvu, která hyzdí její tělo. Na levém boku jí přibyla další!

Mel si totiž nechala odstranit tetování, které tvořilo jméno jejího exmanžela Stephena Belafonteho (42). Kromě slov „dokud nás smrt nerozdělí, vlastníš mé srdce“ jí po zákroku na boku zbyly stopy po 13 stezích.

Ale zdá se, že to zajdovi Garymu vůbec nevadí a nad vnadami Mel slintá jizvy nejizvy. A když na zpěvačku ze Spice Girls stále letí chlapi, je všechno v pořádku!

Mohlo by vás zajímat

Další články