Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvirthovi z NHL hřeje postel nová dívka. Je to známá sexy zpěvačka a hokej ji baví už odmalička

Má to kluk ale dobrý vkus.
Zdroj: Profimedia.cz
Česká brankářská hvězda má nový objev. Michal se trefil do krásné a hlavně úspěšné dívky.

Brankář Philadephie Flyers Michal Neuvirth má novou přítelkyni a není to dívka ledajaká. Kometa letošní sezóny v NHL tvoří nově pár s Karolínou Gudasovou, sestrou hokejisty Radka Gudase, který navíc ke vztahu obou hodně pomohl.

Podle všeho je totiž právě Radko dal dohromady. Také kdo jiný by měl vědět, co je pro sestru nejlepší než vlastní bratr. Ten má navíc i přehled o tom, jak tučný má Michal bankovní účet a že bude Karolínu schopen velmi dobře zajistit.

Krásná česká muzikálová zpěvačka je velmi čerstvou držitelkou prestižní ceny Thálie, je tudíž také velmi úspěšná a bylo jasné, že po delším půstu, kdy byla sama, si určitě nenajde žádného chudáka.

Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží, jestli třeba alespoň do startu nové sezóny v NHL. Krásná Karolína by pro Michala mohla být dobrou motivací a inspirací, možná mu to pomůže chytat ještě lépe a třeba příští sezónu vychytá Flyers i slavný Stanley Cup. Nemožné to není.

Související články

Další články