Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelný výkon manželky hvězdného kuchaře Marka Raditsche! Dřepy až na zem v 9. měsíci? To je realita!

Za pouhý týden bude miminko na světě.
Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Český showbyznys letos čeká velký baby boom. Mezi šťastlivce patří i hvězdný kuchař z MasterChef Česko Marek Raditsch. Po tomto článku si budete myslet, že těhotenství je procházka růžovou zahradou...

Jeden z drsných porotců pořadu MasterChef Česko Marek Raditsch se co nevidět stane otcem. Zřejmě už tento víkend 2. července by měla na svět přijít vysněná holčička. Markova manželka Tereza se už teď na porod pečlivě připravuje. Kdo si myslí, že ženy v 9. měsíci se už jen převalují na pohovce, tak se šeredně mýlí.

Tereza Raditsch je totiž ten typ nastávající maminky, co chce být fit až do poslední chvíle. Podobně nastavené to má i modelka Hana Mašlíková (35), která se cvičení nehodlá vzdát asi ani na porodním sále.

Tereza se tento týden natočila u zrcadla, jak dělá poctivé dřepy. Skoro nikdo nemohl pochopit, jak je možné, že je někdo s bříškem o velikosti melounu tak pružný. Ale víte, co se říká, ženské tělo je zkrátka hříčkou přírody, které nezná limity. Držíme Terezce palce, ten porod určitě zvládne za jedna!

Související články

Další články