Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Neuvěřitelný strach o dceru. Kopřivová musela s malou Ellou urychleně na pohotovost

Veronika Kopřivová musela s malou Ellou urychleně na pohotovost
Zdroj: Se souhlasem veroniky kopřivové
+ Další 4 fotografie
mateřství

Mateřství nepřináší jen radosti, ale i starosti, o tom se na vlastní kůži přesvědčila expřítelkyně Jaromíra Jágra (49) Veronika Kopřivová (30). Její maličká dcera Ella měla vysoké teploty, a proto s ní museli její milující rodiče navštívit pohotovost. Se svým trápením se modelka svěřila svým fanouškům na Instagramu. 

 

Strach o dceru

​Veronika Kopřivová na svém Instagramu zveřejnila fotku, na které leží se svou dcerkou v posteli a prohlíží si s ní v obrázkové knížce. „Od pátku má Ell vysoké teploty, takže jsme si včera udělali výlet na pohotovost a dál bojujeme s horečkama doma,“ posteskla si na sociální síti svým followerům a dodala: „Zvládá to statečně, ale kéž bych to mohla vzít na sebe. Tohle je naše víkendová realita a knížka číslo 137.“

Na snímku, který Jágrova expřítelkyně sdílela, je jasně vidět, že by udělala cokoliv pro to, aby bylo její malé Ellince lépe a nemusela se trápit nemocí.

Přišla na svět předčasně

Malá Ella, jejímž tátou je přítel Kopřivové model Mirek Dubovický (30), přišla na svět v květnu minulého roku, narodila se o pár týdnů předčasně, ale naštěstí ona i její maminka byly v pořádku. Nutno říci, že mateřství si Veronika užívá plnými doušky, a pokud její dcerka není nemocná, velmi rády spolu cestují, už mají za sebou několik dovolených, a Ella dokonce zvládla i cestu za oceán, když všichni vyrazili na prosluněnou Floridu, kterou Veronika miluje už od doby, kdy tam žila s Jaromírem Jágrem.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy