Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelný příběh: Babička Cecilka (61) porodila vlastní vnučku, tatínkem je její syn

+ Dalších 9 fotografií
hrdí rodiče
Neuvěřitelné štěstí momentálně prožívají Matthew Eledge a jeho přítel Elliot Dougherty. Ti tvoří pár už pěknou řádku let a jediné co jim chybělo bylo dítě. Náhradní rodičku si ale vzhledem ke svým platům nemohli dovolit a tak Matthewa nenapadlo nic jiného, než o odnošení dítěte požádat vlastní matku. Jednašedesátiletá Cecile Eledge neváhala, podstoupila všechna potřebná vyšetření a když zjistila, že porod zvládne, synovi vyhověla. Devět měsíců pod srdcem nosila jeho dítě, holčičku Umu Louise, kterou nedávno porodila.

Cecile Eledge však nebyla jediná z rodiny partnerů, kdo se na tom, že se Elliot a Matthew mohli stát tatínky podílel. Jelikož už je Cecile dávno po menopauze, vajíčka k umělému oplodnění poskytla Elliotova sestra Lea. Dárcem spermií se stal samotný Matthew a Cecile před pár dny porodila vlastní vnučku, kterou nadšení tatínci pojmenovali Uma Louise.

Kromě nedostatku peněz se Elliot a Matthew i obávali oslovit agentury. Nebraska je totiž velmi konzervativní stát, kde není úplně jednoduché ani být homosexuálem, natož si chtít jako homosexuální pár pořídit dítě. Když se tak Cecile uvolila k tomu, že svému synovi a jeho partnerovi dítě odnosí, byli oba nadšení. „Ani na vteřinu jsem nezaváhala. Chtěla jsem s nimi tuto cestu sdílet, při narození dítěte jde vždy o bezpodmínečnou lásku,“ sdělila Cecile.

Ačkoliv byl Matthew nejprve nervózní z toho, že by jeho matka měla v 61 letech rodit, když se dozvěděl, že podle lékařů je ve výborné kondici na to, aby takovou zátěž zvládla, ulevilo se mu. Musela jen dodržovat pokyny lékařů, aby se plodu nic nestalo. Nakonec v pondělí porodila zcela zdravou holčičku, kterou si Matthew a Elliot následně odnesli domů.

Z partnerů se během chvíle stali úžasní rodiče, kteří se dokázali v péči o dceru dokonale sehrát. Střídají se v krmení i přebalování a malou Umu Louise kromě nich obklopuje i zbytek milující rodiny, která je z nového přírůstku naprosto nadšená.

Mohlo by vás zajímat

Další články