Když se na sociální síti Františka Vondráčka objevil návrh finančního vyrovnání mezi hvězdnými manželi, ukázalo se, že v něm chybí podstatné části, které měl obsahovat skutečný dokument.

Pokud je to pravda a není to naopak (tedy že do toho druhého naopak kdosi něco dopsal, aby Pleky vypadal méně lakomě), asi chtěl někdo zmírnit to, co se o Vondrajdě v poslední době píše.

Je zlatokopka, nebo není?

Hodně lidí Lucii Vondráčkovou (38) v současné době považuje za zlatokopku. Jinak si totiž nedokáží vysvětlit, proč se chce rozvádět v Kanadě, když v Česku sama dobrovolně podepsala předmanželskou smlouvu, aby dokázala, že jí nejde o manželovo bohatství. V Kanadě však smlouva neplatí, a tak může bojovat o půlku jeho majetku.

Zlatokopectví je nehezká vlastnost. Těžko říct, jestli taková Lucka je. Někteří tvrdí, že si během manželství s hokejistou nekoupila nic drahého, že ji držel zkrátka a ani fáro jí nekoupil.

Nyní se ukázalo, jaké žádá alimenty pro syny (6 let a 3 roky). Lucie chce docela překvapivou sumu.

Kolik po něm chce?

„Lucie po manželovi v Kanadě požaduje měsíční alimenty za oba kluky 30 tisíc amerických dolarů,“ dozvěděli jsme se od okolí Tomáše Plekance. Ten sám se drží a přes opakované výpady manželčiných příbuzných zarytě mlčí.

V přepočtu na české koruny jde o 662 tisíc korun. Ale i kdyby šlo o kanadské dolary, stejně by to byla pálka: na koruny jde o 508 tisíc.

Takové výživné není žádná láce ani v Kanadě, kde jsou náklady na život vyšší než u nás.

Co vše od něj ještě má

Lucie má navíc od manžela volně k dispozici platební karty a Tomáš Plekanec musí hradit veškeré náklady na nový dům, který ženě musel zařídit.

Těžko říct, jestli tak velké peníze požaduje opravdu ta samá hodná Lucinka, jakou její fanoušci donedávna znali…