Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÝ BALÍK: Z cifry, kterou chce Vondráčková po Plekancovi, omdlíte!

Lucie Vondráčková
+ Dalších 22 fotografií
Zatímco médii létá podvržené lejstro s nabídkou finančního vyrovnání, jež Tomáš Plekanec (35) nabídl Lucii Vondráčkové (38), naší redakci se podařilo zjistit úplně jinou částku. Z důvěryhodného zdroje jsme se dozvěděli, jaké finanční požadavky zpěvačka vůči hokejistovi má. A i na Kanadu to je síla!

Když se na sociální síti Františka Vondráčka objevil návrh finančního vyrovnání mezi hvězdnými manželi, ukázalo se, že v něm chybí podstatné části, které měl obsahovat skutečný dokument.

Pokud je to pravda a není to naopak (tedy že do toho druhého naopak kdosi něco dopsal, aby Pleky vypadal méně lakomě), asi chtěl někdo zmírnit to, co se o Vondrajdě v poslední době píše.

Je zlatokopka, nebo není?

Hodně lidí Lucii Vondráčkovou (38) v současné době považuje za zlatokopku. Jinak si totiž nedokáží vysvětlit, proč se chce rozvádět v Kanadě, když v Česku sama dobrovolně podepsala předmanželskou smlouvu, aby dokázala, že jí nejde o manželovo bohatství. V Kanadě však smlouva neplatí, a tak může bojovat o půlku jeho majetku.

Zlatokopectví je nehezká vlastnost. Těžko říct, jestli taková Lucka je. Někteří tvrdí, že si během manželství s hokejistou nekoupila nic drahého, že ji držel zkrátka a ani fáro jí nekoupil.

Nyní se ukázalo, jaké žádá alimenty pro syny (6 let a 3 roky). Lucie chce docela překvapivou sumu.

Kolik po něm chce?

„Lucie po manželovi v Kanadě požaduje měsíční alimenty za oba kluky 30 tisíc amerických dolarů,“ dozvěděli jsme se od okolí Tomáše Plekance. Ten sám se drží a přes opakované výpady manželčiných příbuzných zarytě mlčí.

V přepočtu na české koruny jde o 662 tisíc korun. Ale i kdyby šlo o kanadské dolary, stejně by to byla pálka: na koruny jde o 508 tisíc.

Takové výživné není žádná láce ani v Kanadě, kde jsou náklady na život vyšší než u nás.

Co vše od něj ještě má

Lucie má navíc od manžela volně k dispozici platební karty a Tomáš Plekanec musí hradit veškeré náklady na nový dům, který ženě musel zařídit.

Těžko říct, jestli tak velké peníze požaduje opravdu ta samá hodná Lucinka, jakou její fanoušci donedávna znali…

Mohlo by vás zajímat

Další články