Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné zjištění: Celý český výběr na Euro 2016 má nižší hodnotu na trhu než Ronaldo!

Ronaldo je dražší než celá česká repre!
+ Dalších 5 fotografií
Sečetli jsme hodnoty všech třiadvaceti hráčů v naší sestavě pro Euro 2016 a porovnali to s tím, kolik aktuálně stojí Cristiano Ronaldo. Výsledek přišel opravdu hodně překvapivý. Celá česká reprezentace má hodnotu sotva poloviny portugalského snipera!

Prachbídnou hodnotu mají naši fotbalisté na fotbalovém trhu. Nejcennějším čutálistou je dlouhodobě Petr Čech, jehož aktuální hodnota činí cca 9 milionů liber. V těsném závěsu je Darida, který má cenu 7,5 milionu. Prakticky bezcenný je podle serveru transfermarkt.com Roman Hubník, u něhož svítí číslo 300 tisíc liber!

Pokud následně sečteme všechny hodnoty našich reprezentantů, dojdeme někam k číslu 50 milionů liber. To samozřejmě není nijak vysoké číslo. Vezmeme-li totiž v potaz, že Ronaldo má na trhu hodnotu přes 80 milionů, pak se začne tajit dech. Je totiž dražší než celá česká reprezentace, a to navíc o poměrně dost velkou sumu peněz.

Tento výsledek samozřejmě není dílem náhody. Naši čutálisté prostě už nejsou, co bývali. Jediný, kdo splňuje kritéria extratřídy, je Petr Čech, ostatní jsou spíše průměrnými kopálisty, kteří ve svých týmech k oporám rozhodně nepatří.

Mohlo by vás zajímat

Další články