Zamilovaný pár se rozhodl na dovolené zkusit trochu adrenalinu, a tak vylezl na útes, ze kterého byl nádherný výhled na moře. Jenže když si dívka stoupla, omylem jí podklouzla noha a začala padat z útesu. Chtěla se samozřejmě zachránit, tak se snažila chytit nohy svého přítele, který byl vedle ní.

Jenže blonďatý muž nohu odtáhnul a pak se jen díval, jak jeho přítelkyně padá z útesu. Reakce muže rozdělila internet na dva tábory a všechny šokovala! Proč odtáhnul nohu a nepomohl jí? Ptají si všichni.

Jedna část si myslí, že se muž zachoval správně, protože ho žena mohla stáhnout s sebou. Jiní si zase myslí, že se aspoň mohl pokusit jí pomoct. „Bylo to mnohem bezpečnější, než kdyby se ji snažil zastavit před pádem,“ píše muž pod video. „To je opravdu idiot. Mohla by ho zranit, co?“ myslí si další.

Ženě se naštěstí nic nestalo, protože pod skálou bylo moře. Utrpěla ale pořádný šok. Muž se zřejmě může těšit na pořádné kopačky. Kdyby totiž dopadla na pevninu, byla by už nejspíš mrtvá. Jak byste se v takovém případě zachovali vy?