Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné video: Hvězdu novácké Ulice Jakuba Štáfka okradl ředitel Tour de France! Vše se podařilo natočit na dvě kamery!

Tak tohle se hvězdě Ulice, herci Jakubu Štáfkovi (23) skutečně povedlo.

Chtěl na konci jedné z etap letošního závodu Tour de France natočit zajímavý materiál na svůj web a málem při tom přišel o kameru, kterou mu nesebral nikdo jiný než samotný technický ředitel závodu Christian Prudhomme, který si počínal jako James Bond, protože tyč s tzv. GoPro kamerou sebral českému floutkovi přímo z jedoucího auta!

Vznikly tak neuvěřitelné záběry, které oba aktéry zachycují v mimořádně komické situaci, kamera navíc ještě chvíli točila v autě šéfa závodu, kde se posádka celou akcí dobře bavila. Na místě, během slavného stoupání v 18. etapě na trase do Alpe d´Huez to ale až zase taková sranda nebyla: „Jen jsem chtěl s logem Ulice chvíli běžet v čele závodu a najednou jsem byl bez kamery, nejdřív jsem vůbec nechápal, co se děje,“ popisuje herec, který ale s kamarády hned jednal: „Na internetu jsme našli inkriminované auto a v cíli etapy kontaktovali policii, načež se ukázalo, že to byl přímo ředitel závodu, který také po chvíli dorazil. Ani samotní policisté nechápali, proč to udělal. On i ostatní, co s ním byli, se chovali dost arogantně. Tedy jen do chvíle, než se ukázalo, že máme celou situaci natočenou ještě z druhé kamery. Nakonec se to nějak vysvětlilo a vybavení nám vrátili,“ líčí Štáfek, kterého pobavil hlavně záběr, na kterém se na něj zezadu „chystá“ Prudhomme.

Jinak je ale z chování šéfa Tour hodně rozpačitý: "Evidentně se tím chtěli zřejmě pobavit. Muž v jeho postavení si to asi může dovolit. Každopádně netušili, že to mám natočené i z té druhé kamery a že po nich budu pátrat. Nebýt policistů, kteří jim řekli, že ten záznam viděli, asi bych se kamery nikdy nedočkal. Pak jsme se podívali na ten záznam z odcizené kamery a bylo nám jasné, že neměli jediný důvod nám jí brát. Než kameru v autě vypnou, ještě se náramně baví, smějou a baví se mezi sebou, nevím no, ať si každý udělá obrázek sám.

Redakce eXtra má k dispozici ještě záběry z kamery na Štáfkově hlavě, které přineseme později, a věřte, také to stojí za to.

Související články

Další články