Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné video dvojníka desetiletí! Okradený český Carrey účtuje „s tím zm*dem Kazmou“! Zpověď hocha ulice, která vás rozseká!

+ Další 2 fotografie
Tři minuty, které vejdou do historie dvojnických videí! Desítky nadávek a oprávněná zlost na Kazmu Kazmiče, který dělal helfra při infiltraci falešné hollywoodské star na České lvy, a protože měl na starosti i kasu, dopadlo to dle očekávání, dvojník nedostal výplatu! A to se nemělo stát.

Desítky peprných výrazů, neortodoxní mluva, přímočará duše a hlavně sympaťák!

Dvojník Jima Carreyho, osmadvacetiletý, v Praze naturalizovaný bosenský Srb Hari Zinhasovič se s tím příliš nemaže a má proč být vytočený. Je to srdcař a známá postava pražské zlaté mládeže, který odevzdal projektu „České lvy navštívil Hollywood“ srdíčko, a hajzlík Kazma, který se okolo projektu ometal jako holka pro všechno a pokladní, mu po tom všem namísto pětadvaceti tisíc nabídne „dvojku“.

„Zas*anej z*rd, dostane pi*o granát, ču*ák…“ nebere si Hari, který se takto rozvášnil během hodinového interview pro eXtra.cz, servítky a nikdo se mu nemůže divit.

Své si vyslechnou i Leoš Mareš (38) a hlavně „ta malá pí*a“, která pracuje po boku Kazmy coby asistentka, netušíc, že Kamil nikdy žádnou asistentku neměl a ani mít nebude, většinou se jedná o zpovykané dvanáctileté fanynky jeho pozastavené show v internetové televizi, ale to už je teď stejně jedno.

Kazma je totiž mrtvý! A to zcela právem, protože okrádat dvojníky, to už je trochu moc i na takového pitomce!!

Jsme s tebou, Hari!

eXtra.cz vyhlašuje rychlou soutěž… Kdo z vás dokáže spočítat:

  1. kolikrát Hari řekne „vole“,
  2. součet sprostých slov,
  3. výškový rozdíl mezi malou k*ndou a rozkopaným autem,

ten vyhrává 3 dny kompletního servisu Kazmovy asistentky. Ale pozor, neberte si doklady!

Obsáhlé interview s Harim přineseme v následujících hodinách a je to maso. Jak se dostal do Rudolfina, kdo to celé řídil, kdo se s ním fotil, jak se žije dvojníkům a proč to bez něj nikdy nejde?

Sledujte eXtra.cz!

Související články

Další články