Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Seriálový návrat roku. Čestmír Mázl přežil vlastní smrt. Vrátil se jako jiný člověk

+ Další 2 fotografie

Někteří diváci tušili. Jiní si to pouze přáli, ale mysleli si, že se to nestane. Po měsících stýskání se jim přání splní a již ve čtvrtek 29. září na Voyo zažije Ordinace v růžové zahradě 2 návrat ve velkém stylu. Do děje se totiž vrátí lékař Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého. Jeho comeback potvrdila sama TV Nova v tiskové zprávě. Na jeho návrat přitom redakce eXtra.cz před nedávnem upozorňovala.

To, o čem se zatím jen spekulovalo, je skutečností. Lékař Čestmír Mázl, který na konci poslední série zemřel a jehož hraje herec Petr Rychlý, se vrací do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jeho návrat potvrdila TV Nova v tiskové zprávě. O tom, že se k jeho návratu schyluje, psala redakce eXtra.cz už v červenci!

Jak jsme tehdy uvedli, scenáristé se odhodlali ke stejnému kroku, jako před mnoha lety jejich kolegové za velkou louží, když nechali zemřít jednu z hlavních postav legendárního seriálu Dallas. Později jej pak nechali ve slavné koupelnové scéně přivést k životu,

Mázl vstal z mrtvých

Co se vlastně v Ordinaci s doktorem Mázlem stalo? Čestmír Mázl byl v Mexiku, kam odjel jako lékař v rámci humanitární mise, postřelen. Ačkoli se jeho tělo nikdy nenašlo, podle očitých svědků byla Mázlova zranění smrtelná. I pátrání po něm bylo bezvýsledné, tudíž byl úředně prohlášen za mrtvého. Život v Kamenici běžel dál, jeho žena Alena (Michaela Badinková) se zamilovala do medika Ondřeje (Jiří Böhm) a smutek a truchlení postupně vystřídaly každodenní radosti a starosti. I noční můry emočně vyčerpané Aleny, v nichž se jí Čestmír zjevoval, po čase ustaly.

Jenže nic není tak, jak se může zdát. Několik indicií, že Čestmír může stále žít v mexickém zajetí, se proměnilo v realitu a již tento čtvrtek na Voyo dojde ke zlomu. Čestmír se vrací z mexického zajetí.

Vrací se do rodiny, kde přibyl nový muž

Ne, tentokrát již není snem ani přeludem, střelbu v Mexiku přežil a několik měsíců tam byl jako lékař v zajetí nucen vykonávat mnohdy otřesné věci. Nikdo tedy nemůže čekat, že se do Kamenice vrátí starý známý Mázl, gynekolog, který dokáže vždycky pobavit a rozesmát. Postava prožila obrovské trauma, navíc se vrací k rodině, do níž přibyl nový muž, takže má, jak se říká, hodně naloženo,” popisuje v tiskové zprávě, kterou má redakce k dispozici, sám představitel Mázla Petr Rychlý.

A dodává: „Jako herec jsem za tuto změnu v charakteru postavy vděčný, najednou přede mnou stojí zcela nové herecké výzvy. Jsem přesvědčený, že jako mě baví traumatizovaného Mázla hrát, tak bude i diváky Ordinace bavit ho sledovat. Žádnou rodinnou selanku u Mázlů ať ale nečekají, ve čtvrtek začíná Čestmírovo velké životní drama!”

Související články

Další články

Nejnovější kauzy