Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Neuvěřitelně rozkošná: Monika Bagárová se chlubí Rumiou a přiznala zásadní změnu

Monika Bagárová s dcerou Rumiou.
Zdroj: archiv M. Bagárové
+ Dalších 11 fotografií
KRÁSA
Na světě je máloco roztomilejšího než novorozeňata a jejích štěstím poblázněné maminky. A v českém uměleckém rybníčku patří mezi ty nejhezčí Monika Bagárová (26). Pohledné zpěvačce se úplně změnil život a stále nestíhá pobrat, co všechno úžasného jí zázrak početí přinesl.

Všechno je jinak

Monika Bagárová (26) porodila 27. května a od té doby jako by šlo o úplně jinou dívku. Do té doby si bezstarostně užívala života, nyní už jen poznává další a další zákoutí maminkovské zamilovanosti, starosti i péče.

„Mám teď úplně všechno převrácené,“ napsala Monika Bagárová do redakce eXtra.cz v reakci na přání k jejím narozeninám a jako omluvu za to, že v poslední době nekomunikuje. Není divu; média jsou v poslední době to úplně poslední, co by ji zajímalo. Má plnou hlavu lásky ke své holčičce a to přece musí každý pochopit.

Štěstí

Jsou sice maminky, které pár týdnů po porodu začnou už naplno komunikovat a pracovat, Bagárová to ale má jinak a ještě pár měsíců bude trvat, než se odhodlá aspoň symbolicky vrátit ke zpívání.

Moniku jsme zastihli ve chvíli, kdy šla zrovna plod své lásky k bojovníkovi Makhmudovi Muradovi koupat. „Monika má plnou hlavu štěstí. Taky je to pro ni všechno poprvé a chce být ve všem pečlivá, tak se opravdu nyní o nic jiného než o miminko nezajímá,“ říkají její kamarádi. Ti jsou jí velkou oporou a pomoc má i v pevně semknuté rodině v čele s maminkou, se kterou konzultuje každý svůj krok.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy