Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÉ: Rodičům se narodila opravdu NEOBVYKLÁ dvojčata. Jak se to mohlo stát?

Tohle se jen tak nevidí!
+ Další fotografie
Larry Koffi a Joanne Koffi z britského Manchesteru se milovali a chtěli spolu mít děti. Jaké to bylo překvapení, když se jim narodila dvojčata, která jsou tak trochu neobvyklá. Příroda si totiž pořádně pohrála s geny.

Larry Koffi a Joanne Koffi si moc přáli děti. Když se jim narodila dvojčata holčička a chlapeček, byli štěstím bez sebe! Jenže příroda si tak trochu pohrála s geny a jejich potomci jsou hodně neobvyklí. Holčička je snědá po tatínkovi a chlapeček má zase bílou pleť po mamince. Když je lidé potkávají na ulici, nikdo nemůže pochopit, že mají stejné rodiče!

Je pravda, že chlapeček i přes to, že má bílou pleť, má černošské rysy i kudrnaté vlasy. Rodiče se tak můžou pyšnit krásnými exotickými dětmi. Tak se taky může stát, že se chlapeček stane třeba modelem, protože tyto exotické a nevšední typy jsou ve světě hodně žádané.

Tato rodinka je opravdu nevšední, ale aspoň se nemusí bát, že by dvojčata od sebe nerozeznali. Podle stanice BBC je pravděpodobnost, že se na světě narodí dvojčata s různou barvou pletí, 1:500. A tak Larry a Joanne měli obrovské štěstí!

Mohlo by vás zajímat

Další články