Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné proměny: Takhle v reálu vypadají hrdinové seriálu Zaklínač

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
galerie
Seriál Zaklínač se během pár dnů po vydání nepochybně stal fenoménem. I lidé, kteří o jeho existenci dříve neměli tušení, si zčistajasna kupují knihy a stahují hry. Ačkoliv má první série pouhých 8 dílů, které navíc Netflix zveřejnil všechny najednou, je jasné, že si své fanoušky našla. Víte, jak v reálu vypadají herci, které jste si díky konkurentovi Hry o trůny oblíbili?

Není pochyb o tom, že Henryho Cavilla pozná spousta lidí především díky jeho výrazným rysům. V seriálu Zaklínač se ujal hlavní role Geralta z Rivie a mnozí se shodují, že mu opravdu sedí. V maskérně dostal paruku s dlouhými stříbrnými vlasy, kontaktní čočky a mohl vyrazit na plac. Na diváky udělal dojem.

Velký rozdíl mezi seriálem a realitou je možné pozorovat u představitelky Yennefer. Role se ujala Anya Chalotra, té je pouhých 23 let a jedná se pro ni o čtvrtou roli její kariéry. Zatímco v seriálu má poněkud bledší pleť a fialové oči, v reálu je poznat, že se jedná o indickou míšenku.

Teprve osmnáctiletá Freya Allan si na konkurzu vybojovala roli Ciri. Ta je v knihách ještě o něco mladší, i proto bylo nutné Freyu v maskérně podrobit drobným kosmetickým úpravám. Ty jí sice podle fanoušků nepomohly ke kýženému vzhledu, ale rozdíl je znát.

Zaklínač versus realita

Jak v reálu vypadají herci, kteří se ujali rolí Tissaiy, Mousesacka, Triss, Královny Calanthe, Renfri či Dary? Podívejte se do galerie, u některých z nich je rozdíl mezi skutečným vzhledem a seriálem vážně obrovský.

Související články

Další články