Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné proměny: 15 slavných, kteří kvůli rolím šíleně přibrali nebo hrozivě zhubli

Zdroj: Warner Bros. Entertainment Inc./Ratpac-Dune Entertainment LLC/archiv Chrise Hemswortha
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Jakkoliv se může zdát herecké povolání jednoduché, opak je pravdou. Občas zkrátka k natočení dobrého snímku nestačí, aby si herci zapamatovali scénář a dovedli zahrát určité emoce. Čas od času musí něco obětovat, například i svou postavu. Podívejte se na hvězdy, které kvůli rolím buď neuvěřitelně přibraly, nebo naopak razantně zhubly.

Filmoví maskéři dnes svedou mnohé. Z pohledného herce udělají zrůdu a z herečky, kterou by veřejnost nenazvala klasickou kráskou, jsou schopni vytvořit nádhernou ženu. Někdy je ale zkrátka kvůli věrohodnosti potřeba některé věci změnit doopravdy. Jako například váhu.

Jednou z nejznámějších hereček, které kvůli roli prošly velkou váhovou proměnou, je Renée Zellweger Ta pro roli ve filmu Deník Bridget Jones přibrala několik kilogramů a vypadala úplně jinak - v civilu je totiž velmi štíhlá a na svém těle neustále pracuje.

Podívejte se do galerie na herce a herečky, kteří chtěli divákům poskytnout kvalitní podívanou natolik, že se kvůli roli rozhodli velmi zhubnout nebo velmi přibrat. Některé proměny jsou dechberoucí a dokazují, že herectví rozhodně není jednoduché povolání.

Související články

Další články