Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné přešlapy ve Hře o trůny: Po kelímku od kafe zapomněli na plastovou lahev

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 39 fotografií
packalové
Poslední série Hry o trůny je pro mnohé fanoušky velkým zklamáním. Dokonce až takovým, že po předposlední epizodě začali sepisovat petici za to, aby byla znovu natočená. Jedním z důvodů je i fakt, že na sérii čekali dva roky jen proto, aby v ní byla spousta věcí, které v ní nemají co dělat. Po kelímku od Starbucks ve čtvrté epizodě nyní pokazili i tu poslední, a to tím, že nechali v záběru láhev s vodou.

Hra o trůny je definitivně u konce. Poslední série už byla odvysílána a fanoušci jsou zklamaní nejen dějem, ale i nepozorností štábu. Ani nevinné přešlapy se v tak slavném seriálu neodpouští a všímavý divák si všimne lecčeho. Ve čtvrtém dílu to byl kelímek od Starbucks, ve kterém měla představitelka Daenerys Emilia Clarke bylinkový čaj. V poslední epizodě pak plastová láhev s vodou.

Skoro to vypadá, jako by tvůrci poslední sérii nevěnovali moc pozornosti. Když v poslední sérii sedí představitel Samwella Tarlyho John Bradley na židli, u jeho nohy je položená plastová láhev. Je až zvláštní, že při tak velké koncentraci lidí si nikdo nevšiml, že se dostala do záběru.

Ačkoliv se herci se seriálem po dlouhých letech dojemně loučili, fanoušci jsou spíš naštvaní a někteří dokonce tvrdí, že sledováním jen promrhali svůj čas. Co si o poslední sérii myslíte vy?

Související články

Další články