Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÉ: Pivní pupky udělaly z Godly a Zounara BRATRY! To ještě Ordinace nezažila

+ Dalších 160 fotografií
Ordinace
Role "cikána Franty" v nesmírně populárním seriálu Most! přivála Zdeňku Godlovi (43) další mimořádnou nabídku. A byla z těch, které se neodmítají ani ve snu. Rodák z Chomutova si totiž zahraje bratra Martina Zounara (51) alias Boba Švarce v Ordinaci v růžové zahradě. A s trochou nadsázky se dá říct, že do sourozeneckého vztahu je spojily pivní pupky!

Nebude těžké uvěřit, že Martin Zounar a Zdeněk Godla jsou bráchové. I když to bude jenom jako. Z ostříleného komika a začátečníka z Mostu! udělají sourozence tvůrci nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě.

„Budu hrát bratra Boba Švarce. Víc nevím a ani bych nemohl prozradit. Už se těším. Natáčení mě baví. Pořád v tom nacházím něco nového,“ svěřil sympaťák z Chomutova deníku Aha!

Godla se tak vrátí před televizní kamery po téměř dvou letech. Natáčení Mostu! totiž skončilo už v roce 2017. Od té doby o práci před televizními kamerami nezavadil…

Nepochybujeme o tom, že se Zounarem vytvoří skvělou dvojici, která bude diváky bavit. Oba vládnou nejenom talentem, ale i pivními pupky. Podívejte se v galerii, kdo je větší „chlapák“!

Mohlo by vás zajímat

Další články