Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné: Pes běžel 16 kilometrů, aby našel svoji milovanou fenku!

Ben a Jade: Láska dokáže překonat všechny překážky.

Historie je více naplněna příklady o věrnosti psů než o věrnosti přátel. Kříženec německého ovčáka jménem Ben neváhal urazit šestnáct kilometrů mrazivou zimní krajinou, jen aby mohl být se svou družkou Jade.

Příběh Bena a Jade se začal psát už v době, kdy ještě oba žili jako tuláci v americkém státě Indiana. Když roční fenka loni v létě zabřezla, zaměstnanci neziskové organizace Floyd County Humane Society je odchytili a umístili do útulku, aby o budoucí matku mohli lépe pečovat. „Byla to nerozlučná dvojice,“ uvedl správce útulku Charles Brown.

Později ale přišel zlom. Do poklidného života psího páru zasáhli Courtney a Jason Lawlerovi, kteří se rozhodli adoptovat Bena. „Měli jsme ho asi tři týdny a zdálo se, že všechno je v pořádku. A pak jednoho dne utekl,“ vzpomínají jeho noví majitelé. Ben okamžitě zamířil zpět do útulku a o čtyřiadvacet hodin později se opět shledal se svou milovanou Jade. „Přišel odnikud a začal ji olizovat přes plot. Vypadalo to, jako by se líbali,“ popisují pracovníci útulku.

Lawlerovým tak nezbylo nic jiného než odvézt si domů oba psy. „Ben a Jade zkrátka chtějí být spolu,“ komentovala to Debbie Floyd, předsedkyně rady Human Society. „Až dosud nepoznali lidskou laskavost, ale našli cestu jeden k druhému. Doufejme, že před sebou mají šťastnou budoucnost,“ dodala.

Související články

Další články