Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné! Návštěvníci hotelu se vyměšovali na wc a sledovala je při tom půlka města!

Návštěvníci hotelu Bikini Berlin netušili, že je může někdo vyfotit.
Zdroj: Twitter

Představte si, že vykonáváte svou potřebu, máte pocit, že jste v soukromí, jenže ouha! Kolemjdoucí vás vidí a ještě vás fotí. A nepleťte si to s tím, že vy vidíte ven, ale nikdo nevidí vás.

Přesně to se stalo několika klientům v 25hours Bikini Berlin hotelu, kteří absolutně neměli páru, že je někdo fotí zrovna, když se vyprazdňují. Okna na toaletách jsou totiž od stropu až po podlahu, což by tak nevadilo, kdyby na ně dělníci nezapomněli dát fólii, která zaručí obyvatelům intimitu.

Berlínský hotel navrhl architekt Werner Aisslinger a se svým týmem určitě netušili, že se jeho dílo proslaví zrovna tímto způsobem. Hotel na svých stránkách uvádí, že je součástí kosmopolitního Berlína, v místě kde se propojuje příroda a kultura. Kousek od hotelu totiž leží zoo.

Hotel je navíc populární díky restauraci s barem, která je umístěna v nejvyšším patře budovy, otáčí se o 360° a umožňuje dokonalý výhled na město a berlínskou zoo. Možná po skončení ubytování budou turisté dostávat na památku jako překvapení právě fotografii z chvíle ulevování.

Související články

Další články