Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelně jednoduchý návod na to, jak zhubnout. Tento muž shodil 32 kilogramů za pouhé 2 měsíce!

Díky této dietě Andrew zhubl už 32 kilogramů.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
To, že někdo zhubne přes 30 kilogramů za dva měsíce, zní skoro nemožně, ne-li nezdravě. Tomuto muži se to ale podařilo. Celé dva měsíce jedl jenom jednu zázračnou ingredienci, která z něj udělala úplně jiného člověka.

Andrew Taylor (34) chtěl shodit pár kilo a řekl si, že to udělá trochu netradičně. Svoji stravu omezil pouze na jednu potravinu. A tou byla obyčejná brambora.

S novým stravováním začal rok 2016. Taylor dokumentuje svoji cestu, která začala pojídáním skoro tří kil brambor denně. Jí hlavně bramborové kaše nebo brambory pečené či vařené. V žádném případě ne hranolky. Prý si ale občas dá i pivo.

Jeho lékař ale rozhodně s jeho dietou nesouhlasí a nikdy by ji nikomu nedoporučil. Je to prý velký zásah do organismu. I přes to ale jeho dieta dokonale funguje. Taylor si i začal hrát s recepty a dovolil si i sladké brambory, bramborové placky a brambory s marmeládou.

Taylor zhubl ze 151,7 kilogramu za 100 dní na 119,6 kilogramu. A zvesela hubne dál.

Samozřejmě nestačí jen se ládovat bramborami, ale občas Taylor zajde i do fitka. Jeho pokroky můžete sledovat na Facebooku pod Spud Fit.

Související články

Další články