Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné gesto Michala Horáčka! Sbírá body na Zemanově chybě. O co jde?

Michal Horáček sbírá politické body!
Zdroj: archiv
Zvukař Jaroslav Hensl před nějakou dobou pustil na svůj protest proti prezidentovi píseň Modlitba pro Martu. Stalo se to v Lipníku nad Bečvou před zahájením mítinku prezidenta Miloše Zemana. Za tento čin mu hrozí pokuta až patnáct tisíc korun. K této události se překvapivě vyjádřil prezidentův soupeř Michal Horáček a udělal nevídané gesto.

„Toho, kdo by na mém vystoupení zahrál Modlitbu pro Martu, bych nenechal vyvést. Naopak, šel bych mu podat ruku. Teď mu chci podat tu pomocnou. Panu Henslovi nabízím, že pokutu 15 tisíc korun zaplatím. Jsou písně, které si zaslouží být slyšet,“ napsal kandidát na prezidenta Michal Horáček na svém Facebooku.

Reaguje tak na událost, kdy zvukař Jaroslav Hensl těsně před zahájením mítinku prezidenta Miloše Zemana (73) v Lipníku nad Bečvou pustil právě onu píseň jako protest proti Zemanovi. Za tento čin mu hrozí pokuta 15 tisíc korun.

„Je podezřelý z přestupku dle zákona o právu shromažďovacím,“ řekl Právu policejní mluvčí Libor Hejtman. Zákrok byl podle policie naprosto v pořádku.

Michal Horáček tímto gestem sbírá jasné plusové body u lidí. Prezident Miloš Zeman (73) udělal chybu a Horáček se ji rozhodl využít ve svůj prospěch. Jestli Horáčkovi jeho dobročinnost pomůže v prezidentských volbách, ukáže čas.

Související články

Další články