Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Neuvěřitelné fotky z divokého lovu: Kosatka dvě hodiny pronásleduje delfína a pak ho schlamstne před kamerou

Neuvěřitelné fotky z divokého lovu: Kosatka dvě hodiny pronásleduje delfína a pak ho schlamstne před kamerou
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie

Pokud pláčete u Zachraňte Willyho a děsně vás baví všichni ti delfínci Flippeři s balonkem na nose, co ve vodním světě pusinkují holčičku vašeho souseda, nebo si cvrnkáte do textilu z toho, že tahle děsně milá a velká kosatka předvádí tanečky na umělých vlnkách, tak... pro vás asi máme zklamání života.

Ve skutečnosti jsou zrovna tyhle dva druhy ryb, respektive savců největší mrchy oceánů a moří. Ano, jsou popsány situace, kdy delfíni zachránili plavcům život a dokonce odehnali i útočícího žraloka od člověka, ale delfín je také jedno z velmi mála zvířat, které vás dokáže zabít jen tak, a ne proto, že má hlad. Ostatně delfíni lidi nežerou.

Stejně je na tom kosatka, ta vás jednu chvíli pusinkuje a ve druhé vteřině vás dokáže rozcupovat na kusy, a věřte nebo ne, tak jako kosatky a delfíni se nechovají ani žraloci. Žraloci totiž opravdu loví kořist pro jídlo, nikoliv jen tak, aby si zkrátili odpolední poflakování ve vodě.

Fotograf jedné výpravy za dobrodružstvím u mexických hranic zachytil přesně takovou běsnící tvář těchto milých obyvatel vodních světů. Obě dvě zvířata se nenávidí navzájem a dělají si děsně zle. Zabijácká kosatka se dvě hodiny plnou rychlostí hnala za delfínem a u toho dělala pořádnou show pro posádku lodi. Skákala pět metrů vysoko, stříkala kolem sebe mraky vody a nakonec delfína hezky veřejně a nad hladinou překousla v půli, to aby měli lidé hezký výhled.

Ne, takhle se opravdu hlady strádající zvíře nechová. Takže vítejte ve skutečném mořském světě, vy beznadějní milovníci dojáků.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy