Zeptejte se kterýchkoliv snoubenců a jistě vám řeknou, že si svou svatbu nedokážou představit bez přítomnosti fotografa. Tento čínský pár však na svatební fotografii musel čekat neuvěřitelných 88 let! Pro takovéto výročí už mimochodem neexistuje ani žádný přívlastek (poslední je takzvaná korunovační svatba po 75 letech manželství).

Wu Cchung-chan (102) a Wu Sung'š (104) si řekli své „ano“ v provincii S´-čchuan roku 1924. V této době byl v Číně fotoaparát stále ještě velkou vzácností a o svatebních fotografiích si tedy mohli nechat leda tak zdát. Loni se jim však jejich přání splnilo a loni po 88 letech si znovu připomněli nejšťastnější okamžik svého života.

„Nevěsta“ si k této mimořádné příležitosti oblékla překrásné bílé šaty a společně se svým neméně vyšňořeným chotěm nadšeně zapózovali před objektivy. S přihlédnutím k tomu, jaká je průměrná délka trvání manželství v ČR (přibližně 13 let), jim nepochybně máme co závidět. Jak se vyjádřili někteří uživatelé Facebooku – tomuhle se říká pravá láska!