Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná "žena jednorožec" nemůže spát kvůli 13centimetrovému rohu! Pomohou jí lékaři?

Zdroj: reprofoto youtube.com
Číňanka Liang Xiuzhen (87) je ve své vesnici známá jako "žena jednorožec" a není divu. Původně nevinně vypadající znaménko totiž během let vyrostlo až ve 13 centimetrů dlouhý roh.

"Matka si stěžovala na to rostoucí mateřské znaménko, že ji neustále svědí. Našli jsme způsob, jak to svědění vyléčit pomocí tradiční čínské medicíny," uvedl syn Wang Chaojun.

Škoda, že nenalezl rovněž lék na růst daného znaménka. Možná by pak nemuselo děsit lidi na celé zeměkouli. Zvětšovat se prý začalo až v posledních dvou letech a původně se růst zastavil na velikosti lidského malíčku.

Jenže letos v únoru ho žena omylem zlomila a místo něj jí vyrostlo na hlavě tohle monstrum

"Teď ji roh bolí a nemůže kvůli němu spát. Občas z něj také teče krev," dodal syn, který se nakonec rozhodl, že tohle by přece jen měl vidět nějaký lékař, který nestudoval jen v místní bylinkové zahrádce

Skuteční doktoři nyní doporučují roh chirurgicky odstranit, ale rodina čínské babičky si stále není jista Dle jejich slov by jakákoliv komplikace během operace mohla mít fatální následky.

Co myslíte vy? Měla by jít Liang Xiuzhen na operaci, nebo na trh s klobouky

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články