Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná výmluva Veroniky Kopřivové šokuje Čechy: Proč jsem ukazovala Němcům prsa? Neměla jsem na jídlo! A prý to nebyl Eros… Co to tedy je?

Veroniko, když to není Eros ani Sex World, co to tedy je?
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová prožívá v posledních dnech těžké chvíle. Web eXtra.cz ukázal fotografie, které dokazují, že se živila vlastním tělem jako striptérka. Její polonahé fotky už vidělo celé Česko. Veronika nyní tvrdí, že neměla na jídlo, proto ukazovala prsa. Zároveň si ve své obhajobě protiřečí. Veroniko, opravdu jsi lezla Němcům na klín kvůli tomu, že jsi neměla na základní věci, jako je jídlo a pití?

Veronika si v Teplicích nevydělávala jenom jako kadeřnice, ale jezdila i do Německa, kde se svlékala za peníze a rajcovala tam chlapy svým pěkným tělem. Její touha po penězích byla velká, a tak se neváhala svlékat. Všem známým a rodině tvrdila, že je manažerkou klubu. Jenže všechno bylo jinak.

Veronika se teď po několika dnech rozhodla k celé kauze vyjádřit, prohlášení umístila na Instagram. „Chtěla bych poděkovat všem, kteří mě podporují a píšou velice milé vzkazy. Hlavně vy jste důvod, proč jsem se rozhodla vyjádřit k článkům, které od pondělí plní bulvární servery,“ začíná Veronika svoje vysvětlování.

„O práci jsem přišla ze dne na den. Firma, pro kterou jsem pracovala, mi dlužila již několikátou výplatu v řadě. Na krku dluhy, způsobené hlavně tím, že jsem důvěřovala blízkému člověku. Neměla jsem na základní věci – nájem, splátky a jídlo. To, co mě vedlo k tomu začít tancovat, rozhodně nepoužívám jako výmluvu, aby mě někdo litoval. Bylo to mé rozhodnutí. V tu chvíli ‚nejrychlejší a nejlepší‘ dočasná možnost, jak se dostat ze všech problémů, které byly noční můrou. Vždy jsem se o sebe starala sama,“ pokračuje Veronika.

„V týdnu jsem měla normální práci a o víkendech jezdila vydělat větší peníze do klubu Table dance Angels jako topless tanečnice. Toto byla krajní mez. Spekulace o sexuálních službách jsou absurdní. V žádném Sex World/Eros (jak udávají média) jsem nikdy nebyla,“ pokračuje Veronika.

Jenže Jágrova holka si tak trochu protiřečí. Když přišla o práci a musela jet tancovat kolem tyče do Německa, aby se uživila, proč tedy píše, že měla v týdnu normální práci? Kdyby měla normální práci, tak by přece nemusela makat v Německu u tyče?

„S takovou životní situací se člověk nechce svěřovat, zejména v době, kdy ji prožívá. Proto o tom vědělo jen pár blízkých lidí. Není se čím chlubit, ale je to má životní kapitola a patří do mé minulosti, proto o ní od samého začátku věděl můj aktuální přítel,“ píše Veronika.

Je pravda, že Jágr od samého začátku tvrdí, že o minulosti svojí lásky Veroniky věděl, ale jeho rodina to zřejmě vůbec netušila. Takže se Jarda zapomněl se vším svěřit svojí mamince. A to se není rozhodně čemu divit. Veronika svoje vyjádření uzavírá s tím, že ví, kdo s informací o její minulosti přišel, a tomu člověku by chtěla poděkovat, protože jí prokázal velkou laskavost.

Je jasné, že Veronika se snaží před očima Jágrovy rodiny očistit, aby vypadala co nejlépe. Určitě se bojí, že po této estrádě jí dá hokejový bůh kopačky a ona bude muset zase „studovat angličtinu“ na Floridě. Veronika tak hraje na city a snaží se jakkoliv vymluvit. Ale už je na čase přestat mlžit a vymýšlet blbosti.

V klubu jsme se byli podívat. Nad vchodem visí nápis jako vrata, kde se píše, že jsme v Eros. Vedle pak je další cedule, kde stojí, že tady je Sex World Angels. Když Veronika do Německa jezdila, tak na obě cedule koukala. Ano, chceme věřit, že Veronika zůstala jen u striptýzu. Ale celou pravdu zná jen ona. Tvrdí, že striptýz byl pro ni maximem. Dál by prý nezašla. Tak snad tomu bude Jágrova rodina věřit.

Související články

Další články