Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelná sprostota: PĚTILETÉ dceři Jiřího Pomeje (†54) přáli lidé opravdu NECHUTNÉ VĚCI!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 50 fotografií
Hyenismus
Kam až může zajít lidská zloba, o tom se v posledních čtrnácti dnech přesvědčila Andrea Pomeje (30). Vdova po herci Jiřím Pomeje (†54) se dočkala stovek nebo spíš tisíců nenávistných vzkazů od lidí, kteří po smrti dabéra přičítali vinu na jeho smrti jí kvůli tomu, že Jiřího opustila. Přitom se ale urážející neštítili ani těch nejodpornějších kleteb!

„Že Andreu urážel nějaký Rychtář, to mě jako jejího přítele ani nijak nenaštvalo. Pro mě ten člověk není podstatný. Mám ho na háku. Mnohem víc mě mrzelo, co Andy byli schopní psát obyčejní lidé, kteří vůbec nevědí, jak to opravdu celé bylo. Nemají správné informace, a přesto soudí,“ řekl eXtra.cz Petr Plaček, který se po smrti „Pomíka“ stal pro Andreu velkou oporou.

Odporná slova

„Naprosto jsem například nepochopil, jak mámě malého dítěte může někdo napsat: ‚Kéž bys dostala rakovinu. I s tou svou malou holkou!‘ To je nechutnost. Tyhle vzkazy ji sundávaly,“ popsal hektickou dobu plnou lynčování vdovy.

Není proto divu, že po jednom z dalších útoků Andrea Pomeje porušila pietu a začala se hájit obsáhlým statusem.

Po pohřbu ale většina útoků a urážek ustala. Snad si lidé díky záběrům z posledního rozloučení s Jiřím Pomejem uvědomili, že když vdovu přijímá maminka Jirky s jeho sestrou, asi bude něco jinak, než si doteď mysleli…

Související články

Další články