Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA: Z bezdomovce udělali tohohle sexy chlapa! Jak se mu žije dnes?

O tomto sní snad každý člověk bez domova. Josého Antonia si ale všiml majitel kadeřnického salonu a rozhodl se mu pomoct. Ze šedivého, zanedbaného muže se stal sexy chlap, a když se sám viděl v zrcadle, nemohl uvěřit svým očím a dojal se až k slzám.

Bezdomovec José Antonio (55) propadl do hlubokých depresí a přišel úplně o vše. Skončil na ulicích Španělska, kde už žije dlouhých 25 let. I přes to si ale našel brigádu. Na parkovišti navádí auta na parkovací místa. A právě tam si ho všiml majitel kadeřnického studia. José byl totiž velmi sympatický a pracovitý, a tak se mu rozhodl pomoct. Vzal ho k sobě do salonu a udělal z něj úplně jiného člověka!

José byl šedivý, zanedbaný muž s dlouhými vlasy. Na sobě měl špinavé, otrhané oblečení, takže si stěží mohl najít nějakou novou práci a začít nový život. Vrhl se na něj ale tým profesionálů a udělali z něj nového člověka. Vlasy ostříhali a nabarvili, vousy oholili a dokonce mu i vytrhali obočí a dali nové čisté oblečení. A proměna je opravdu fenomenální! Z bezdomovce se stal sexy hipster!

Když se muž poprvé uviděl v zrcadle, nemohl uvěřit svým očím. Koukal se na něj úplně jiný člověk a José začal brečet štěstím. Když se vydal do ulic Španělska, dokonce se za ním začaly otáčet ženy, na což nebyl zvyklý a hned mu to zlepšilo náladu!

Video pochází z roku 2015 a až nyní se dostalo na veřejnost. Majitel video využívá jako promo svého kadeřnického salonu ke třetímu výročí. Video se stalo hitem internetu a lidé si ho hojně sdílejí. Přece jen taková proměna se denně nevidí! Španělská televize dokonce muže našla, aby zjistila, jak se mu teď žije a jestli mu proměna nějak pomohla v jeho životě.

A jedna zásadní změna u něj nastala! José sice pořád navádí auta na parkovací místa na parkovišti, ale už nežije na ulici. Je pořád upravený a vypadá dobře, jen ty jeho vousy a vlasy jsou šedivé. Tak je vidět, že se přece jen hnul dopředu a je mnohem šťastnější. Podívejte se na video na jeho proměnu!

Související články

Další články